İdam Artık Gelsin mi? ya da gelir mi?

Tecavüze, vatana ihanete ve daha bir çok nedenlere idam çözüm olur mu ülke yararına mı olur zararına mı bence gelsin artık yeter

• İDAM GELSİN GEÇ BİLE KALDIK
    61% (11)57% (12)59% (23)Oy Ver
  • İDAM ÇÖZÜM DEĞİLDİR
    39% (7)43% (9)41% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İdam çözümdür neden mi onca insanımızı kendi silahlarımızla kırmaya çalıştılar
onca zalime inat gelsin

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• m.facebook.com/story.php buyur. vatana ihanetten darbeciyi sorgulayan polis çocuk tecavüzcüsü. sen bu ülkeye idam getirelim mi diye hala soruyorsun. çocuk tecavüzcüsünün darbeciyi astığı bir ülke olur.

0|0
    0|0
    • Yapsın anasını satım hak ediyorlar ben olsam aç susuz hücrede ölüme terfi ederim bu arda bana polisi kötleme

• 10 aylık bebeğe tecavüz etmek istiyor adam. sen bu polise karını emanet edersin yani. helal olsun siz sağcılarda mezhep baya genişmiş :D

• sizin geniş olum biz insanları sağcı solcu diye ayırmıyoruz o yüzden demi gezilerde camilere içki şileriyle girdiniz

Kızlar Ne Diyor 2

• gelsin

0|1
    0|0
  • İdam gelirse asılacak kişiler vatan haini sıfatı sırtlarına yüklenmiş düsünürler filozoflar suçsuz yere içerde hüküm bile giyememiş subaylar olur bu ülkede adalet denen kavram tek yönlüyken idam ancak kötülüğe hizmet eder

0|0
    0|0
    • idam gelsin ki bunlar oluyor mu ermeni piçlerini beslemişiz yıllarca

• Bunlardan kastınız eğer tecavüzse zaten tecavüzcülerin çoğu girdiği koğuşlarda öldürülüyor fakat kastınız vatan hainleriyse vatan hainlerini sıralayıp asmaya kalksak buna tbmm den halkın vekili olup halka en çok zarar verenlerden iki kuruşluk ekmeği dört kuruşa çıkarıp aradaki parayıda çalanlardan başlamamız gerekir sonlarının bu olacağını bilen vekiller idamın gelmesini onaylar mı sizce?

• Vekiilere gerek yok reismizden çıktımı söz biter halkın dediği olur

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...