İdam hakkında liderlerden olumlu görüşler geliyo. Sizce idam gelir mi?

Önce Cumhurbaşkanı dedi şimdide Melih Gökçek siz istersiniz devlet büyükleri yapar dedi.

• Evet gelir. Apo'yu ve FETÖ'cüleri asarlar.
    30% (6)32% (11)31% (17)Oy Ver
  • Hayır gelmez. Onları beslemeye devam.
    40% (8)47% (16)44% (24)Oy Ver
  • Bir fikrim yok. Bekleyip göreceğim.
    30% (6)21% (7)25% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yok, bunlarda asılsız vaatlerden. Fazla heyecan yapmayın yani.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir ülkede cezalar caydırıcı olmalı. Neredeyse 40 yıdır idam olmayan bu ülkede insan hayatı çok ucuzladı. Terörist ya da darbeci idam edileceğini bilmeli.
    Neymiş hapiste insani şartlar olmalıymış, yazın hırsızlık yapıp kışın özellikle yakalanan insanlar gördüm ben. Onları taş ocaklarında kışın ayazında, yazın sıcağın alnında köle gibi çalıştırsalar hem devlet kâr eder onlara yapılan masrafın parası çıkar, hem işte o zaman ıslah olurlar. Avrupa insan hakları mahkemesiymiş pöh Arapları, Afrikalıları bombalayan avrupanın neymiş yüksek değerleriymiş. Bir an önce bu prangalardan sıyrılmalıyız. "Türkiye kendini yönetemez birileri onu ıslah etmeli" diyen soytarıların zihniyetinden kurtulmalıyız.

0|0
    0|0
  • Gelmez ama keşke gelse.

1|0
    0|0
  • Gelip gelmeyeceği konusunda bir fikrim yok ama adam gibi bir adalet sistemi olmadıktan sonra idam gelse ne olacak ensesi kalın dayısına bir telefon tak işlem tamam

0|0
    0|0
  • Gelir eger ki gelmezse halk daha oy vermez

1|0
    0|0
  • idam gelmez; akp'nin tek başına oyu yetmez, mhp de apo'yu asıcaksak evet derim der, akp buna yanaşmaz v. s v. s. bu iş böyle uzar. chp ve hdp de yanaşmaz mantıklı olan bu çünkü 21yy da darbe de olmaz idam da. he askerleri yargıladıktan sonra (rütbeli) bir odaya bırakır, tek kurşunlu silah verirsin, yaptıkları rezilliği temizler dersin. biraz erkek olan gereğini yapar!!

0|0
    0|0
  • Apo'yu asma yetkisi mecliste değil. Türkiye Apo'yu idam edemez, izin vermezler. Darbecileri edip bunu edemezlerse büyük tepki alır o yüzden iktidar bunu göze alamaz.

0|0
    0|0
  • gelmez sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Apo itini asamazlar.

0|0
    0|0
  • İdam gelir lakin olay sahsilestigi icin. Millet 70 lerde sag sol 80 lerde turk kurt catismasina girdi bu gidisle paralelci catismasina zorlanan bir halk. Allah sonumizi hayretsin

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Asmazlar, asacak olsalar şimdiye kadar asarlardı apoyu, halktan bir kişi bile ses etmezdi

0|0
    0|0
  • Apo picini yine asmazlar

0|0
    0|0
    • Bilmem asılsa şimdiye kadar asılırdı.
      Ayrıca onu abd bize asmama şartıyla verdi.
      Apo Türkiyeye getirildikten sonra idam kaldırıldı ya.. benim şahsi fikrim ise halka verilsin, halk linç etsin. asılsa 3-5 saniye sonra ölecek, halka verilsin ki hemen ölmesin.

• Gelir, akp önüne geleni astırır önüne kimse çıkamaz. Başkanlık gelir Erdoğan Türkiye'yi ele geçirir. Çomarlar allahu ekber ya bismillah diye sokaklarda solcu, atatürkçü avına çıkarlar.

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...