Komik bir şey duymak ister misiniz?

evimin önündeki kahvehanede hergün elalemin karısını kızını röntgenleyenler, işe gitmeyip bir günün tamamını kahvede tüketenler, son iki gündür iman kasıyorlar. Allah Allah, öyle müslüman olunuyor muydu arkadaşlar ya? Allahu Ekber demeler falan. Eğer işe yarıyosa cennete girmeye, vatanı kurtarmaya e ben boşuna uğraşıyorum. Özel günlerde Allah bir desem yetcek. Siz ne dersiniz?

1|3
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ah ah bu iyimiş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O saIakların allah bir demesinin ALLAH katında zerre kadar değeri yok, masonlar, ve müslüman olduğunu zanneden kendine dönüp bakmayan sapık ve sapkın zihniyetliler yüzünden islamiyet yere düştü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanlar olmuş cehennemde her kuyunun basna zebani dikiyorlarmis turkiyenin kuyusuna gelince Allah yukarıdan demiş
    oraya gerek yok
    şeytan demiş
    neden
    Allah demiş
    oradan kim çıkmak isterse onun parçasından tutup cekerlerde ondan 😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Katılıyorum azizem

1|0
    0|0
  • tuttum. d

0|0
    0|0
  • Neden insanların imanını ibadetini sorguluyorsun herkes kendinden sorumludur

0|0
    0|0
    • hiç size dokunmuyor mu rabbinizin adının kirli insanlar tarafından anılması, ışid de Allahu ekber diyor, onun da imanını mı sorgulamış olurum

• Senin bahsettiğin insanlarla IŞİD çok farklı şeyler alakasız örnekler biri masum insanları öldürüyor ki bir Müslüman asla masum birini öldüremez hatta bir Müslüman belli durumlar harici hiç bir insanı öldüremez

• sağol görüşün için...

• Olsun o özel günde bari desinler

0|0
    0|0
  • cennete kım gırer nasıl gırer bılemezsın ona ALLAH karar verır.
    ama vatan kurtarmak içi illakı işin gücün olması gerekmez.
    o kahvanede berduş gibi görünen insanlar arasında canlarını feda edecek bırılerı var bunu unutma.

0|0
    0|1
  • Cennete gitcek ne alaka. Namaz kılma.. Allahuekber de cennete git. Öyle olmaz. Kim demiş gidece? Salaq salaq konuşma

0|0
    0|0
  • İsteriz.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Versem nefessiz götürürler. Ama çok muslumanlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...