Darbe konusunda mantıksız düşünen halk? Askerler kötü niyetli olsa altında tank elinde silah varken senden dayak mı yer?

"Vur ulan vur!" dediklerinde "abi yalvarırım yapma, ben ne oluyor bilmiyorum.." diyen askerimizin ahını, acı çeke çeke ödeyin.
Keşke gözümüzün nuru olan askerlerimize değil de bunları yaşamamıza sebep olan kişiye ve kişilere doğrultsaydınız bıçakları, silahları.
Ve unutma ki o askerler kötü niyetli olsa altında tank elinde silah varken senden dayak mı yer?Darbe konusunda mantıksız düşünen halk?Askerler kötü niyetli olsa altında tank elinde silah varken senden dayak mı yer?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• It suruleri bir de poz vermisler

0|1
    0|0
    • Aslında baş kesilme olayı olmadı. O askerin kafası arabanın tekerine sıkıştı ve çıkardıktan sonra "Allah rızası için çekil bende vurayım" diyenler oldu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Halktan ne bekliyorsun? Babası kardeşi kuzeni sevdikleri öldü? Bu ihanet eden askerler kim o zaman? Haberi olmayanlar istisna. O kadar uyarı yapıldı teslim olun diye olan oldu zaten.

0|1
    0|0
    • Ölüm sayısı düşük. Ölenlerin çoğu ezilerek ölmüş.

• Zaten askerde halk. Sorun bireyde. Peki neden bu çevrilişi anında kendi askerine yapan "halk" PKK ya karşı yapamıyor?

• Pkk ya karşı mücadele askerin ve polisin görevi çünkü. Asker bizi milletimizi bayrağımızı temsil ediyor temsil edilende bir hainlik bulaşmışsa iş bu yüzden bize düşüyor

• Türk halkının bir kısmına koyun diyorduk, hayır bunlar hepten beyinsiz! Yazık çektikleri nefese

0|1
    0|0
    • Ne yazık ki durum bu. Yerde yatan askere vuranlara " Allah rızası için çekil bende vurayım" diyenlere ne diyesin ki?

• Toplasan her din insanını her dinden biri gelse de o askerin hakkı ödenmez

• Asıl vatan haini bunlar. Yolda görsem adamdan saymayacağım tipler karaman (!) oldu.

0|1
    0|0
    • Yani linçlemeye çabalayan siviller?

• Zaten konu o. Saçma olan "halk"ın kendini kahraman sanması. Asker zarar vermek istese senden dayak yer mi?

• Ortada bir suçlu var. Linç edilmeyi hak eden hainler var ama bunlar daha 20-21 yaşındaki çocuk denilecek erler değil. Bunların komutanları. Yine olan günahsızlara oldu. Ölen bizim askerimiz polisimiz vatandaşımız. Ama hainler hala ayakta.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşi kardeşe kırdırdılar iki tarafta suçsuz ama işin içinde gizli bir şeytan var ki onu bulamıyorum işte..

Hükümet mi feto mu atatürkçü generaller mi?

0|1
    0|0
  • Halk kendini kahraman zannediyor masum asker katlettimi cahil yaratiklar

0|1
    0|0
    • Sorudada söyledim zaten kardeş. Asker zarar vermek istese neden yerlere yatsın 30 metre yakınına bile gidemezler

• Kol koparma var birde. Askerin kolunu koparmışlar

• Hic okumadim okudukca vicdanim sizliyor

• Maalesef çok acı yasanilanlar.
    Fotoğraftaki en ilginç şey. Ülkücüler asla sol elle bozkurt işareti yapmaz. Bu solunu kullanmış.

0|1
    0|0
    • İlginç bilgi. Ama o yerde yatanın kafası kesilmedi. Kafa kesilme olayı tamamen uydurmacadan ibaretmiş

• Treat=tretuvar

• Evet sözde kafası kesilen asker İnstagram ve Facebook üzerinden paylaşmış bilginin sahte olduğunu

Yükleniyor...