Hakkıımda yasal işlem başlatıldı?

Arkadaşlar facede darbe ile ilgili yaptığım akp ve tayyip karşıtı bir paylaşımımdan hakkımda yasal işlem başlatıldı. Başıma birşey gelirmi yardım edin

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ıhtımal ıfadeye çağrılcan tabii konuyu tam bılmıyorum ama. ıfaden ve kımlık tespıtınden sonra durumun değerlendırılır. ve şunu unutma akp başka bı konu ama tayıp deme. türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı yanı zatına laf edemezsın türkiye cumhuriyetini temsil edıyor bu senın beğenmene kalmış bı durum değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yersen

0|0
    0|0
  • kandırlıyor olabilirsin emin misin

1|0
    0|0
  • en az 2 yıl , :p

0|0
    0|0
  • iste turkiyede insan istedigini bile soyleyemiyor, ozgurluk 0, insan siyaset konusunda istedigini yorumlayamiyor, demokrasiyle alakasi kalmamis bu ulkenin..

0|0
    0|0
  • Ben de paylaşıyorum hatta sayısızca bana da diyen oldu seni şuraya şikayet edeceğim diyen ama korkalım diye yapıyorlar o yüzden aldırma bir şey yapamaz.

0|0
    0|0
  • Nasıl anladın ki

0|0
    0|0
  • İyi olmjs

0|0
    1|0
  • Akp ye neyse ama Erdoğana ülkemizin cumhurbaşkanına hakarette bulunursan yersin kardeşim.

0|0
    0|0
  • Doğruysa karakolluk olursun siciline işleyebilir

0|0
    0|0
  • Gelebilir paylasmasaydin bir adama dava acildi yalan paylasim yapildigi icin

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Başıma geldi benimkisi bambaska bir konuydu polislerle çay icip geri dönmüştüm beni sikayet etmislerdi sibersubeye

0|0
    0|0
  • Evine tebligat gelmedikten sonra itibar etme, ayriyetten gelse bana gelirdi, bit kadar sevmem tayyibi
    Darbeyi destekliyorum

1|1
    0|0
  • Yasal işlem başlatıldıysa ceza alacaksın yasal diyorsun ve işlem diyorsun.-.

0|0
    0|0
  • Gelebilir, bu işleri dazla kurcalamamak lazım.

0|0
    0|0
  • Akp ve tayyip karşıtıysa sadece sorun olmaz, ama darbe yanlısı bişeyse başın derde girebilir

0|0
    0|0
  • Hapiste çoraplarını ben getiririm

0|0
    0|0
  • Bu bilgiyi nerden aldın?

0|0
    0|0
  • Yasal işlem başlatıldığını nerden öğrendin

0|0
    0|0
  • Saćmalama ya kaç milyon insan yapıyo snde bizimi yicen

0|0
    0|0
  • davalık olursun o kadar...

0|0
    0|0
  • Hepinizin ip si kaydediliyor. darbeyi savunduysan gebertmek lazım seni.

0|0
    0|0
    • Darbenin tayyipin oyunu olduğunu gerçek olmadığımı yazdım. Darbeyi savunmadım ama şu sokağa çıkanlardanda değilim.

• Abd televizyonlarını izle sen. Bu kadar akılsızlık olur mu hiç

Yükleniyor...