PARALELCİ NE DEMEK ARKADAŞLAR FETOCU YANI FETULLAHI TUTUNCA İNSANLAR NE OLUYOR?

Pek fazla siyasetle aram ıyı değil anlamıyorum paralelci ve fetoyu tutmalarını açıklar mısınız yanı terötirstler tarafındanmı oluyor anlamıyorum... :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vakti zamanında Fettullah Gülen tahmini olarak Amerika nınhimayesinde Türkiye de bir ajan olarak biliniyor. Dini kullanarak devlete yakın merciler ile yakınlaştırılmış, ülkenin her yerine ulaşılmasında bazı güçlerin yardımı oomuştur. Fem dershaneleri, Fatih üniversitesi ve ünilerde ki abla abi evleri gibi şeyler hep Fetoya bağlı oluşumlardı. Biliyoraun ki bu kurumlara üye olanlar bu okullardan mezun olanlar hep devletin kurumlarında işçi alımlarında öncelikli olanlardır. Liseden, dershanelerden ve üniversitelerden beyni yıkanan bu kişiler yaklalık 30 senelik feto etkisine sahip bu ülkede önemli mevkiilere getirşldi. General, komutan avukat milletvekiili savcı polis aklına ne gelirse. Dış güçler fetoyu kullanarak Türkiye ye zararlar veren emirker veriyor feto da bunları bu insanlara yaptırtıyordu. O kadar güçlendiler ki hükümetletin yapmak istediği şeyleri, yasaları yani bizim yararımıza olan şeyleri hep engelliyorlardı. İşte bu yüzden paralel deniyor. Paralel demek uzantı demek. Yani o kadar güçlendi ki devlet içinde gizli bir devlet gibi hep hükümetin karşısına çıktı. İşte bu yüzden 15 sebedir paralel de paralel paralel de paralel diyorlar. Bu yazdıklarımın hepsi hükümetçe açıklanan şeyler benim cümlelerim değil. o yüzden akçıymışım fkn gibi algılanmasın. Olayın özeti budur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tayibin yaptığı suçları atmak için kullandığı bişey

1|0
    0|0
  • Tayyiple feto eskiden çıkıyordu şimdi ayrildılar. Ikisi de bir birini kötülüyor şu an. Manita mevzusu gibi düşün 😃

0|0
    0|0
  • terorist destekçisi oluyorsun

0|0
    0|0
  • Tayyibin karşıtı gibi

0|0
    0|0
  • terörist oluyor

0|0
    0|0
  • Sayısalcı işte ya

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...