Sevgilimin dayısı bana bağırdı?

Uzun süreli bir ilişkimiz var evlenmeyi düşünüyoruz bugün evlerine gittim. Annesiyle falan oturduk sonra ev çok sıcak olduğu için çatıya çıktık sevgilimle muhabbet ettik film falan izledik. O sırada dayısı gelmiş bizim haberimiz yok. Aşağı indik dayısını görünce gittim elini öptüm. Nerdesiniz siz kaç saattir şimdi mi geliyosun el öpmeye diye bağırdı. Başta şaka yaptığını sandım, ciddi olduğunu anlayınca hiç bişey söylemedim mutfağa girdim. O sırada sevgilim sinirlendi kız kardeşinin odasına götürdü beni siz burda oturun dedi kapıyı kapattı. Dayısının yanına gitti sonra tartışmaya başladılar. Dayısı gelmesin bir daha elimi öpmesin falan dedi. Sevgilimde nasıl konuşuyosun sen o benim eşim olucak falan dedi. Dayısı çekti gitti evden. Çok zoruma gitti. Saygısızlık etmedim bu güne kadar hak ettiğim bu değildi. Nasıl bir tepki göstermeliyim sizce?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Muhattap olma birdaha o eve gitme =/ Zihniyete bak

0|0
    0|0
    • Sevgilime söyledim zaten bir daha gelmek istemiyorum dedim o da çok üzüldü mahçup oldu

En İyi Kız Görüşü

• Allah icin sanki sevgilinin annesi babasi da. Verdigi tepliye bak kendisini ne saniyor ya? Elini opmek zorunda degilsin bile yine saygidandir diye opmussun bu ne zihniyettir bak sana tavsiyem hiic kafana takma o adami sevgilinin ailesi zaten kimin hakli olup olmadigini anlamistir davranisina gelecek olursak kirildigini sevgilin zaten anlamistir ama cok da usteleme ki iliskinize zarar gelmesin dayisina karsi biraz daha mesafeli olursun yeterli

0|0
    0|0
    • Hiç beklemediğim bir şekilde tepki gösterdi. Elini öpen bir insan düşmanın olsada o an bişey söylemezsin. Mutfağa gittim ağlamamak için zor tuttum kendimi sevgilim üzülmesin daha büyük olay çıkmasın diye. Aralarında kaç yaş var sevgilim tartıştıklarına şahit olmayayım benim yanımda küçük düşmesin diye beni odaya götürdü kaç yaşında adamdan daha büyüklük gösterdi. Bayramda kendi kızı aramadı ben arayıp bayramını kutladım. Ki o eve misafir gitmişim gerçekten çok alındım. Az önce annesiyle konuştum bir hatam olmadığı halde yine ben özür diledim. Demekki kötü olacaksın bunu anladım ama ben yine saygısızlık yapamam yinede gerekmedikçe görüşmiycem.

• Tatlım zaten boyle davrandigin icin bagirip cagirmis kimseye yuz verme uzulen sen olursun ama dusunceli kizmissin tebrik ederim ve cok sanslisin oyle bir sevgiliye sahip oldugun icin, bencede gerekmedikce gorusme bayramlarda belki

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir insanlar evlenince ister istemez o kişinin sülalesiyle de muhattap olmak zorunda kalıyorsun. Dayının yaptığı yanlış. Küsme ama mesafeli, soğuk davranabilirsin. Mecbur kalmadıkça muhattap olma.

0|0
    0|0
  • Hemen o keko sevgilini terk et ve bana gel senin ilacın bende

0|0
    2|0
  • Sevgilin seni korumuş boşver dert etme fazla dengesizin teki demekki bidaha da asla elini öpme..

0|0
    0|0
  • Dengesizlik etmiş.

0|0
    0|0
  • S. et sana eşin olacak çocuk yeter

0|0
    0|0
  • Dayı yazmışsın, Ayıdır o ayı

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin sen yine saygını bozma, büyüklük sende kalsın.. Çok cahilmiş belli.

0|0
    0|0
  • Karıştırma bence sevgilin gereken cevabı vermiş.

0|0
    0|0
  • sende ona bağırr...

0|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yani dayı yanlış yapmış küslük hoş olmaz ama mesafeli ol

0|0
    0|0
    • Öyle olucak bundan sonra teşekkürler

• Bence soğuk davran yanı çok içli dışlı olma

0|0
    0|0
  • Yanlız kaldığınız için birşey yapmışsınız sanmıştır

0|0
    0|0
  • adam agir hasta

0|0
    0|0
  • hayır canım ne alakası var sen bilerek mi öpmedin ayyy dayılarda kendilerini bir ... sanıyo ya sinir oluyorum sen içini rahat tut ama bir daha gitme bence sinirin bozulmasın biraz arayı soğut olay dağılsın sakinleşsin ortalık

0|0
    0|0
    • Çok üzüldüm sevgilim sağolsun beni yalnız bırakmadı ama bir daha gitmeyi düşünmüyorum

• aynen canım hatta elini bile öpme yani bu ne terbiyesizlik nolcak sanki

• Onlarla muhatap olma

0|0
    0|0
  • Her evde bitane çıkıyor işte belki bir kaçtane sen esin olacak insana bak evlendikten sonra bayramdan bayrama gorusecegin kişiler onlar

0|0
    0|0
  • Sevgilini sakin bırakma. ADAM GİBİ ADAM.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bırakmaya niyetim yok zaten 1 bucuk saatlik yolu benimle geldi geri döndü ben üzüldüm diye. Seni kimseye ezdirmem korkma dedi. O böyle olmasa çok fazla dayanamazdım

• Amin inşallah Allah sizede nasip etsin.

• Amin kısmet kader.

• Yaptığın yanlış hicbir şey yok ama sen sessizliğini koru hak yerini bulur canım

0|0
    0|0
    • Koruyorum ama çok üzüldüm gerçekten ileride aile arasında problemler olacak gibime geliyor

• Sevgilin ve ailesi durumun farkındadırlar. Doğru insanlarsa eğer haklının yanında olacaklardır. Sen bence canını sıkma senlik hiç bir durum yok kendi utansın..

• Annesi babası kardeşi falan seni sevip saygı gösteriyosa çok önemli degil ama anne babadan da boyle tepki goruyosan yurumez o evlilik bir daha gitme

0|0
    0|0
    • Annesiyle kardeşleriyle aram çok iyi onlarda çok üzüldü zaten ama bir daha evlerine gitmeyi düşünmüyorum

• Olayda bir suçun yok haklı olan sensin, yine de tavır alma olay büyümesin. Ama erkek arkadaşına kırgınlığını, düşüncelerini söyle

0|0
    0|0
    • Söyledim o benden çok üzüldü zaten

Yükleniyor...