Kafamızın her şey ile meşgul olduğu bu günlerde biraz da dünya otizm hastalarını ansak mı?

Herkese merhablar arkadaşlar. Eminim akrabaları, yakın çevresi içinde otizm hastaları olanlar vardır aramızda. Bir anlık ta olsa onları ansak olur mu? Bir arkadaşın bana bu konuyu hatırlamama yol açması nedeni ile içimden gelerek bir parça çalıp paylaşmak istedim. Sesimin kötü olduğunu biliyorum zaten ev dışında hiç bir yerde söylemiyorum :) Akşamınız güzel olsun. Onlar' ında. Syagılarımla. http://vocaroo.com/i/s1SdJOO4I1iN

1|1
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Farkındalığa böyle güzel bir sesle destek olduğun için teşekkürler... Otizm eksiklik değildir, farklılıktır

0|2
    0|0
    • Soruyu ben açamadım teşekkürü ben edeyim madem :) Yalnız sesim hakıkındaki hoş yorumun için değil bu konuda otistik kardeşlerimize olan emeğine karşılık ediyorum o teşekkürü. Onlar adına sana "iyi ki varsın" demek istiyorum. Gönülden...

• @İşyerindenYazıyorum Bizim görevimiz emek vermek. Keşke herkes böyle farkındalığı arttırsa... Bende gönülden vakit ayırdığın için teşekkür ederim... 😊😊 ( yalnız ses çok iyi ya) 😁😁

• Hatırlattığın için teşekkürler 😊😊

0|1
    0|0
  • Ne güzel farkındalık yaratmaktır bu. 😊
    Eline, sesine, yüreğine sağlık.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...