Kova Erkeği Ve Kızlarının Genel Özellikleri Nedir Mutlu Olabilirler Mi ?

Kova Erkeği Ve Kadınının Genel Özellikleri Nelerdir Birlikte Mutlu Olabilirler Mi?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kovayım ben özgürlükçü hümanist zeki inatçı yaratıcıyım ve genelde tüm kova bayanları öyle erkekler Hakkı'nda ahir fikrim yok 😄😄😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kovalar kafasının dikine gider, hep mutsuzmuş gibi yapıp eglenceyi takıp ederler, yalancı olabilriler genelde yanlızlıga düştüklerinde intihar bile düşünebilriler o derece psikopattırlar. Çalışkan işine düşkünler, iş onlar için ön plandadır.

0|1
    0|0
    • baya iyi tanıyorsun kovaları kova erkeği ve kova kadını mutlu olabilirler mi peki?

• Birbirlerini anlama açısından doğru anlarlar anlaşırlar, ama ikiside özgürlükçe olunca biyerde bağlar iyice kopabilir yani ya çok iyi olurlar ya da tamamen zıt ortaları olmaz. Kova genellikle kendisine bağlanan takıntılı tiplerden hoşlanır.

• Inatçı, özgürlüğüne düşkün, eğlenceli insanlardır kovalar.

0|1
    0|0
    • tanıyorsun bizi :D

• Kova olduğum için olabilir mi? :-D ayrıca farklı şeylerden hoşlanırız. Sıradan olan hiçbir şey bize göre değil :D

• Kova erkegi hic bir zaman anlasamamisimdir. Ama kova kadinlarina bayiliyorum. En yakin arkadaslarim hep kova kadinlari oldu. kova kadinlarinin en sevdigim ozelligi hem dogal bir guzellikleri var hemde gercekten dogal davranmalari. Erkekleri nden nefret ederim

1|0
    0|0
    • iyi tecrübe etmişsin belli sence kova kadını ve kova erkeği mutlu olabilir ler mi?

• Ya Yanlış Anlama Ama Kesinlik Diyorsun Bunu Nasıl Söyleyebiliyorsun bir Bildiğin Var Galiba Nedir Bildiğin? :)

• Ya tanidiklarimi gozlemliyorum tabiki isin icine yukselen de giriyo. Ama benim tecrube ettigim kisiler dailinde kesinlikle anlasiyolar

• Kendimden biliyorum kızları çok inatçıdır yanlış olsa da o doğru demekte ısrar eder at gözlüğü ile bakar bazen özgürlüğüne düşkündür şunu yapma bunu giyme gibi kısıtlamalara gelemez kıskançtır kimseye Hayır diyemez elinden geldiğince yardım etmeye çalışır herkese. Valla ikisi mutlu olur mu bilmem. Kaldı ki bu işler pek burçlara bağlı olacak şey değil bence.

0|0
    0|0
  • Kova kızları iyidir iyi arkadaş olurlar

0|0
    0|0
  • olurlar

0|0
    0|0
    • Ama İkiside Dediğim Dedik Gibiler

Erkekler Ne Diyor 2

• Kova erkegiyim,

Ozgurlugumuze duskunuz bizi kisitlamamalilar