Sizce erkekler neden bu kadar vurdumduymaz?

Bu sanırım su götürmez bir gerçek, çoğu konuda erkekler kadınlara oranla herhangi bir konu üstüne yeteri kadar durmuyor. Ya da bir diğer taraftan ele alırsak kadınlar mı çok üstüne düşüyor?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar olayları çok detaylı düşünüp incelediğinden öyle görünüyor. Biz düz mantık düşünüyoruz. Ondan vurdumduymaz gibi görünüyoruzdur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü yapıları öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Valla zaten o olayın üstünde durmuyorsam daha eyraflıca zaten ele almışımdır. Buda sanırım bizi zeki yapıyor 8)

0|0
    0|0
  • Kadinlar üstüne düşüyor kadinlar daha çok onemsiyor erkekler basittir neden sonuç ilişkisi neden böyle yapttin senin icin bile desen alicagin cvp hic gerek yoktu gerek yoktu derken samimiyizdir kadinlar ise bu cumleye nazaran daha süslü sunarlar gerek yoktu derken fazlasini isterler ilgi ruhuna dokunus ister ama bizdr ne takdir ne baska bişe biz yapariz begenirsen begenirsen begenmiyorsanda begenmek zorundayin ortada bundan daha iyisi yok sonuçta

0|0
    0|0
  • Siz istiyorsunuz ki hayatımda ki erkek beni başının tacı yapsın. Tamam eyvallah. Hep benimle ilgilensin. Tamam ona da eyvallah. Hep benim dediğim olsun. Ona da peki. Sadece beni görsün gözleri. Pekii.

Ama siz hep trip atın. En ufak bişeyi alin memleket meselesi haline getirin. Kisa, öz, net ve gayet açık söylenen herseyin altından milyon tane anlam çıkartıp "onu mu demek istedi bunu mu demek istedi" diye surat asın kapris yapın. Erkek ehhh artık moduna gelince de sen eskiden böyle değildin, artık beni sevmiyosun, yoksa başka biri mi var hayatında, kesin beni aldatıyosun laflarıyla ortamı gerin. Sonra erkekler çok umursamaz. Hıhı evet. Öyleyiz.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet isi degil sahsiyet isidir

1|0
    0|0
  • Erkek oldugu ıcın kanks

0|0
    0|0
  • Vurdum duyumlu oldum, duygularımı belli ettim, üstüne düştüm, sonuç? Beni bırakıp gitti. Bundan sonra da kimseye duygularımı belli etmem.

1|0
    0|0
    • Belkide yanlış insana karşı duvarlarını yıkmışsındır

• Doğru kişiyi bulabilmen için sevmen lazım. Sevmedikten sonra o kişinin nasıl benim için doğru birisi olduğuna karar verebilirim ki?

• Aynen öyle kardeşim bende seninle aynı durumu yaşadım. Sende büyük hata yapmışsın

• Evet oyle

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkekleri devamlı kontrolde tutmak isterler bu da erkekleri bunaltır

0|0
    0|0
  • kadınlar üzerine düşüyor

0|0
    0|0
  • Cok mu vurdumduymaziz

0|0
    0|0
  • Vurmasını bilir sen duyarız

0|0
    0|0
  • her şrfsiz erkeğin geçmişinde onun hayalleri ile oynamış o saf duygularının katili melek yüzlü bir rspu vardır

0|0
    0|0
  • salla gitsin

0|0
    0|0
  • Gereksiz şeyleri dert ediyorsunuz. Bir süre sonra sizin derdinizi sevelim diyor ciddiye almıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bence biz vurdumduymaz değiliz siz herseyi kafaya takiyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Haklı olma ihtimalin yüksek ama erkekler neden hep kaçmayı tercih ediyor

• Mutsuz olmaktan korkuyoruz, bu yüzden bizi mutsuz edecek durumlardan kaçıyoruz.

• Vurup duydugumuzda cok simardiginiz icin...

0|0
    0|0
  • Konu ney

0|0
    0|0
  • Hangi yönden oyle ama

0|0
    0|0
  • Boşver be takma

0|0
    0|0
  • Duygusal taraflamiz daha kör. O yuzden.

0|0
    0|0
    • Neden öyle onu anlamak istiyorum neden kendinizi bu şekilde gizliyosunuz?

• Biz olaylari atlatmaya gecirmeye yonelik dusunuyoruz. Siz ihtimallere ve ayrintilara yogunlasarak olaylara daha fazla vakit ayiriyorsunuz iste.

• Aynen şimdi hepsi umursamaz değildir umursamaz ise seni fazla önemsemiyordur net

0|0
    0|0
  • Ne çekti bu erkekler sizden be bir gidin kendinize bakın bir zahmet

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapıları öyle demekki

0|0
    0|0
  • Üstüne dusmesekte daha vurdumduymaz oluyorlar çok düşüncede kaçıyorlar 😀

0|0
    0|0
  • Yapıları öyledir

0|0
    0|0
  • Laf anlamaz yarali kalbiiim

0|0