İDAM getirilsin mi getirilmesin mi?

Gunumuzde son olan olaylardan cok uzgunum ki nasil ifade edilir bilemiyorum. Daha fazla can yanmasin allah vatan hainlerini kahretsin. Su hususta eskideki gibi idam sizce gelmeli mi gelmemeli mi?

• Getirilsin
    51% (20)53% (23)52% (43)Oy Ver
  • Getirilmesin
    49% (19)47% (20)48% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
R. T. ERDOĞAN : Sizin bu talebinizi biz yok sayamayız. Demokrasilerde halk ne diyorsa odur. Bu konuyu öyle zannediyorum ki, hükümetimiz ana muhalefetiyle görüşmek suretiyle mutlaka bir karara varılacaktır.
' ALINTI '

1|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• hukuksuzluk ve adaletsizlik o kadar ileri boyutlarda ki.. mesela daha yeni terörist olarak nitelenen ilker başbuğ idam edilebilirdi ve daha pek çokları oysa bugün tazminat ödüyor devlet. eğer adaletimiz sağlam ve güvenilir olabilirse idam olmalı ama bundan endişeliyim. ayrıca apo için idamı aklının ucuna getirmeyenlerin bunu bugün dillendirmesi ilginç

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İdam getirmek yürek ister

İdam gelince pkklilari asacak yürek varsa en basta apoyu asacaksa buyursun getirsin

Hak eden yerine , işine geleni asacaksan kalsın o iş

0|0
    0|0
  • Getirilsin önce çapulcuları sonra pkkcıları asarız :D

3|1
    2|1
  • Apo için getirilmeyen idamın böyle çok daha cılız girişimler için getirilmesini hiç "hakça" bulmuyorum..
    Halk şu an çok fazla gazlanmış durumda.. Daha mantıklı düşünebilmeleri için önce şu galeyan ortamının bir yatışması lazım..

0|1
    0|0
  • Getirilmemeli.

0|1
    0|0
  • İdam şart

2|0
    0|1
  • Getirilmesin diyen kızlar bunu hangi hakla söylüyorlar? Tecavüz olayları ortaya çıktığında idam edilsinler diye bas bas bağıran bunlar değil miydi?

0|0
    1|1
  • Abartmayın, ne idamı

0|2
    3|3
  • Her ne olursa olsun idama her zaman karşıyım kurunun yanın da yaşta yanar ve insani değil

1|1
    0|0
  • Tecavüzcülere getirilsin kadınları rahatsız edenlere getirilsin
    hiçbir bayan kımsenın tecavüzüne ugramak zorunda degil

1|0
    0|2
  • Bana eksi verenler için getirilsin :D

1|0
    3|5
  • Şu polis gebersin istiyorum m.facebook.com/story.php

0|1
    1|0
  • Getirilsin.

1|0
    0|1

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...