Arkadaşlıklar neden aşklar kadar önemsenmiyor?

Özellikle karşı cinsten olan iki kişi neden çok yakın arkadaş olamıyorlar?

Ben bunu çok istiyorum ama karşımdaki insandan aynı çabayı göremiyorum.

2|0
22|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Valla gayet erkek iyi arkadaşlarım var ama tabii sevgililerinin olması bana extra rahatlık katıyor olabilir. 😄😄

0|1
    0|0
  • Benim var çok yakınlarım.
    @Bendiss Üç yıldır falan konuşuyoruz reeldekilerin bilmediğini o biliyor 😄

0|2
    0|0
  • Arkadaş olmak zordur. Biri bozar genelde. Sonradan seviyorum hoşlanıyorum der. O olmasada arkadaş olsanız sevgili bulunca aranız açılır. Karşı iki cinsin arkadaş olması çok zor. :)

0|1
    0|0
  • Karşı cinsten ark. Olunmaz ki ☺ annenizin erkek arkadaşı var mı?

0|1
    0|0
    • Annemin yaşındaki kadınların oluyor fakat annemin yok. Ben bu soruyla aslında bizim jenerasyonu kastetmiştim

• Sevgilisi olanlar karşı cinsle arkadasligi aninda keserler, hic bir erkekle samimi arkadaş olmayı tercih etmiyorum.
      Aşık olma ihtimali de varken, ne kimseyi kırmak ne de kırılmak istemem ☺

• Dostluk kalıcıdır aslında asktan cok deger vermek lazım çunku arkadasının gitme ihtimalı olmaz.

0|1
    0|0
  • Ben karşı iki cinsin yakın arkadaş olabileceğini sanmıyorum. Belki çok az olabilir. Çünkü yakın arkadaş olunca bir müddet sonra o manevi duygu, özellikle kalbinde biri olmayan arkadaşı cezbeder ve diğerine aşık olur. Yani arkadaşlık diye bir şey kalmaz.

0|1
    0|0
  • ben arkadaşlığı daha çok önemsiyorum

0|1
    0|0
  • bende durum ters valla :D aşkı önemsemediğim kadar arkadaşlığı önemsiyorum ondan dolayı sevgilim yok benim be :D

0|1
    0|0
  • galiba şanslıyım.
    çok iyi bir arkadaşlığa sahibim bu anlamda.
    insanlar duygularına yenilip arkadaş kalamıyorlar sanırım.

0|1
    0|0
  • aynen bazen iyi arkadaş olalım dediğim kişilerde hoşlantı başlıyor nefret ettiğim bir şey

0|1
    0|0
  • İnsanlar neyin kafasında anlam veremşyorun

0|1
    0|0
  • çünkü bir yerden sonra bir taraf daha özel şeyler hissetmeye başlıyor

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum cidden öyle artık herkes aşk meşk peşinde

0|1
    0|0
  • Ben arkadaşlarima daha çok değer veriyorum.
    Karşi cinsimle çok güzel arkadaşlik kurarim karşi cinsten çok sevdiğim bir arkadaşim da var.

0|1
    0|0
  • Çünkü bazı insanlar aşkın arkadaşlıktan daha kutsal olduğunu düşünüyor

0|1
    0|0
  • Oluyor aslında ama arada bir seni koruması kollaması veya sürekli birlikte olmanız insanın aklına başka şeyler getirebiliyor veya zamanla bir taraf arkadaşlıktan öteye gidiyor

0|1
    0|0
  • Farklı cinsin arkadaşlığı olmaz. Birinden biri mutlaka sever.

0|1
    0|0
  • Bu devirde arkadaşlık kalmadı ondan

0|1
    0|0
  • Bende isterdim..

0|1
    0|0
  • Erkek ile kız arkadaş olamaz
    Arada nefis var hisler kayar

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yıllarca sevdim her sıkıntısında yanında olmaya çalıştım sırf sabahları okula gelirken başına bişi gelmesin diye sabahın 5 inde kalkıp yollara koyuldum ağladı yanında oldum hasta oldu canı yandı onla beraber benim canım yandı ama gel gör ki 1 mesaj bile atmadi aradım acmadi ben onunla 2 dk konuşunca geri kalan 23 saat 58 dk benim en güzel günüm saatim olurdu şimdi ölsem bile cenazeme geleceği muamma çok özlüyorum onu o kardeşim di benim ama şimdi unuttu beni okul kapandı unuttu beni kimse sevmedi beni o sevdi ama ğercekmi hiç bilmiyorum neyse

0|1
    0|0
  • Kıymet bilmiyorlar malesef

0|1
    0|0
Yükleniyor...