Erkeklerin otobüste oturmaları yasaklanmalı mı?

Artık kibar erkek de kalmamış yer verennde yok. Biz kızlara yaşlılara, çocuklara yazık oluyor. Erkekler öküz gibi bedenleri ile her yeri kaplıyorlar. Yasaklanmalı mı sizce?

• Yasaklansın
    31% (26)15% (13)23% (39)Oy Ver
  • Yasaklanmasın
    69% (59)85% (75)77% (134)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorucu oluyor bizlere onlar güçlü kaslı cüsseli yan gelip oturmasınlar biraz fedakarlık yapsınlar
eşitliğe aykırı değil bu dediğim tamt ersinie güçlü olanı zayıf narin olan ile eşitleme

0|0
18|40

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler kızlara ne diye yer versin? kendinden büyklere olabilir ama yaşıtlarına vs neden yer versin eşitlik eşitlik diye bağırıyorsunuz yeri gelince ama böyle durumlarda yok erkekler yapmasın etmesin oturmasın yemesin içmesin zaten evlendiğiniz de erkek ırgat gibi akşama kadar çalışıyor emir altında şimdi diyeceksin bizde evde çalışıyoruz senin başına bir patron gelip azarlıyormu ya da bir şefin gelip hızlan diyormu ya da şu işleri yetiştir diyormu sen neden oturdun 2 dakikada olsa diyormu?

0|0
    0|0
    • kas yığını gibi cüsseliler iriler bizler nariniz

• sizden daha zayıflarıda var sen kendine göre niye kıyaslıyorsun kızlardada iri yapılı cüsselileri var

• Ben bunca zamandır iett de metrobüste nere olursa olsun kalkar yer veririm nezaket gereği ama böyle düşünen kişilere asla vermem

En İyi Kız Görüşü

• erkek islerini kadinlarda yapar dersiniz kadin haklari dersiniz kadin erkek esit dersiniz sonrada erkek yer vermedi diye hayvan mi oluyor? ne hakla bizlere yer vermeliler? bizim ayagimiz yok mu biz ayakda dursak ölürmüyüz yani? peki kac kadin yasli amcaya yer verdi acaba? bide erkeklerin öküz gibi bedenleri yer kapliyor ise o zaman kilolu bayanlar da oturmasin yani dimi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Hadi hamileler, yaşlılar, engelliler falan neyse de, sana neden verelim?

Çok takıntı yapıyorsan, git kendini z*ktir hamilesin diye yer verirler

3|5
    0|1
  • kendımı bıldım bılelı yer verırım ustune cogu zaman azar ısıtırım teyseler gelır azarlaar neden hemen kalkmadın dıye amcalar gelır azarlar nıye ters koltukta oturuyorsun dıyye kendımden kuccuklere verırım vay sen sapıkmısın dıye anlamıyorum ama ıcım rahat ona bakarım yapacak bır sey yok

0|0
    0|0
  • Küçük oros. pu seni

0|3
    2|1
    • ahlaksız şerefsiz işte bunun gibilere otobüse binmekd e yasaklanmalı

• Genelde ayakta çok erkek kız olduğu zaman kızlara yer veriyorum. Bazende vermiyorum diyorum "maden herkes eşit oda ayakta dursun". Şöyle ki; yer verilse kız der "bu bana yavşıyor", yer vermesek "çok kaba biri" yani kızlara ne yapsak boş. :D

0|1
    0|0
  • Bu ülkede o koltuklar yaşlı, hasta, hamile ya da herhangi bir engeli olanlar içindir her zaman. Bir zahmet genç hanımefendiler ve beyefendiler de bunun dışında kalıp yer varsa yerlerinde yoksa de ayakta gitme zahmetine katlansınlar. Kimsenin incileri dökülmez ayakta gitti diye...

0|0
    0|0
  • Yasaklansın

0|0
    0|0
  • Yasaklansın. Bayanlar varken erkeklerin oturmasına gerek yok. Ancak bayanlar yokken erkeklere oturma serbest olmalı..

Peki neden?

Kalabalık toplu taşıma araçlarında bayanlara aşşağılık tacizlerin olduğunu biliyoruz.. Bunu önlemek yine bizlere düşüyor ki erkeklere yasak olmalı, bayanlar oturmalı diyorum

0|0
    0|0
  • Olmadı, erkekler kamyon kasasında taşınsınlar.

0|0
    0|0
  • Biz erkekler olarak yasamayalim zaten nefes almayalim senin gibi böyle konuşanlara zaten ne yer verilir ne Kibarlık yapılır sen zahmet olmassa bir bayan olarak kibarca ve hanim hanımcik nasıl konuşup cümleler kuracağıni bir düşün istersen

0|1
    0|0
  • Erkek bütün gün canı çıksın 3 kuruş para kazanıcam diye çalışsın. Siz kızlarda kadınlarda akşama kadar sağda solda gezin sonra otobüste yer isteyin. Hey gidi dünya hey. Ondan sonra kadın erkek eşitliğinden bahsediyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Canım o zaman toplu taşıma araçları yerine taksi kullan cinsiyetçi kezban

0|1
    0|0
  • Ya bırak Allahını seversen. Kendinizi handikaplı görmeyin hemen.

0|0
    0|0
  • Hayrola neden kadınlar oturacak erkek ayakta duracak?

0|0
    0|0
  • yaşlılara, hamilelere, sakatlara yer veririm. Ama kalabalık olmadıkça genç kızlara bayanlara yer vermem. ayakta beklesin, ne var...

0|1
    0|0
  • Kadinlarin otobuse binmesi yasaklansin o zaman. Boyle sacma fikir mi olur?

0|0
    0|0
  • Yasaklanınca bütün sorunlar kökünden çözülecek mi?

0|0
    0|0
  • sana neden yer vereyim?

0|1
    0|0
  • Böyle beklentisi olan kadınların karşısında keyifli keyifli oturuyorum benim değil mi vermicem hahahaha😂 Kadın erkek eşittir dur ayakta senin için niye ayakta durayım ne ayrıcalığa sahipsin?

0|0
    0|0
  • Adam belki işten yorgun geldi.. ayakta durcak hali yok.. belki hasta..

0|0
    0|0
  • Hamile sanip bir kadina yer vermistim ustune allah anali babali buyutsun dedim gerisini sen dusun fuck*the *kibarlik

0|0
    0|0
  • yaşlılara elbette yer veririm

0|0
    0|0
  • Gençsen benimle aranda fark yok

0|0
    0|0
  • Yer verip vermemek insana kalmış bir incelik. Yasak ne alaka.

0|0
    0|0
  • sonra eşitlik diyin

0|0
    0|0
  • Oturmayı bu kadar fazla istiyorsan dişiliğini kullanarak yer kapabilirsin otobüslerde.

0|0
    0|0
  • alala fitil oluyorum gotu boklu kadınlar otobusde vs bir triplere giriyor yanlarına erkek oturunca. hayıdr mk rahatsız kalk ayakta gıt.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum biz güçlü kaslı cüsseliyiz yürüyerek de gideriz heryere

0|0
    0|0
  • Yaşlı engelli ve çocuklu aileler disinda kimseye yer vermem.

0|0
    0|0
  • Kız olduğu için yer mi vermem lazımmış (yaşlılara lafım yok)

0|0
    0|0
  • Araba alda binmeyek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 17

• Ya hu niye yer versin? Yaşlı mısın hamile misin? Ne kadar saçma düşünce '' kızım kalk oradan'' nesin ki sen kalksın? Niye yer versin. Çok önemsemeyin kendinizi. Onlar da insan biz de...

0|1
    0|0
  • Ne sacmaliyosun 😂😂

0|1
    0|0
    • sıcak çarpmmış arkdaşı ya da biri çok pis yer vermedi ondan içinde kaldı :D

• Kızlara neden yer versinler be! Senin elin ayağin yok mu? Ayakta dur azıcık ne var!

0|3
    0|0
  • Yer vermek zorundalar mı?

0|0
    0|0
  • Erkekler insan değildi zaten 😄 hadi yaşlılara hamilelere gazilere cocuklara yer verilmez de insan kızlara nasıl yer vermez ya çok ayıp pis erkekler utanin !
    Hey allahiiim😒

0|0
    0|0
  • sonra eşitlik eşitlik diyorsunuz olmadı ki şimdi bu :D

0|0
    0|0
  • Erkekler amuda kalkarak yolculuk etsin ☺ hmen bir imza kmpanyasi baslatalim ☺☺

1|0
    0|0
  • kız olduğumuz için bize niye yer versinler aklım almıyor ayaklarının üstünde durabiliyor musun evet eeeee? tabi yer veren de var mı var çok kibar seilesi insanlardır onlar ben erkek olsam vermem bir kıza yer düşününce sapık olurum o olurum ya. şak olurum şu bu derken hiç verme otur oturduğun yerde e haklılar tabi

0|0
    0|0
    • deve gibi erkekler kocaman boyları var yayılıp oturuyorlar bir çok insan zorlanıyor

• Saçma.

0|0
    0|0
  • Niye cinsiyete göre mi bu

0|0
    0|0
  • Ne alaka erkekler insan değil mi herkes hiç kimseyi rahatsız etmeden oturabilirde ayakta da yolculuk yapabilir

0|0
    0|0
  • ne alaka kardeşim sen yoruluyorsun da erkek yorulmuyor mu? yer kalmadıysa oturmazsın bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • öküz gibi cüsseliler sende deve gibi boyları var iki katımız kadarlar resmen

• erkeklerin hayvanibedeniyle beni bir tutma

• Niye onlar insan değil mi

0|0
    0|0
  • Kızlara yer vermelerine gerek yok ki. Kadın erkek eşitliğiyse böyle olucak. Bunkadar bencilce düşünme

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye yer vermek zorunda değil. Bu yüzden yasak getirmek saçma olur.

0|0
    0|0
  • Hayır oturmalı

0|0
    0|0
  • Erkekler cok yayilarak oturuyor, dogru duzgun oturmayi bilmezmisiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...