Kadınla erkek eşit mi?

Kadınlar işine gelince eşitiz diyor işine gelmeyince eşit değiliz diyor aynısı erkek içinde geçerli erkekte işine gelince eşitiz diyor işine gelmeyince eşit değiliz diyor benim düşüncem kadın erkek eşittir peki ya siz ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
Şaşırtıcı kadınlar eşit değiliz demiş

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ey benim aklı evvel kardeşlerim,

Kadın ve erkek eşitliği haklar dahilindeki eşitliktir. Yani fiziksel güç ve kas yoğunluğu olarak elbette eşit değiliz.

21. yüzyılda hala kadının erkekten daha alt bir seviyede olduğunu düşünenler cahildir. Bu da mükemmel bir "cahille akıllıyı ayırma" yöntemidir. Resmen turnusol kağıdı görevi görüyor.

Kadınla erkeğin eşit olmadığını savunan ot beyinlileri görmezden geliyorum ben.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eşittir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşit değil. Bir kadın olmama rağmen kadınların yaptığı “Biz erkeğe hayvan gibi vurarız ama o bize dokunamaz.” saçmalığından bıktım. Kadın gidip erkeğe vuruyor erkek karşılık verince ise “Haksızlığa uğradım beni dövdü.” diyor. Yahu ilk o vurmadı mı? Ama bu erkeklerin gerçekten haksızlık yaptığı anlar olduğu gerçeğini değiştirmiyor, değiştiremez de. Kadınların şu üstte bahsettiğim “Biz vurarız o vuramaz.” saçmalığından vazgeçmelerini bekliyorum.

0|1
    0|0
  • eşit mi emin misiniz kendinizi kandırmayın beyefendi ne eşiti hnai siz hep dışarlardasınız ya biz, siz hep siz özgürlük serbestlik sizde

0|1
    0|0
  • eşit değil

0|2
    0|0
  • Eşit değildir

0|2
    0|0
  • Kadın erkek eşit değildir kadın erkekten daha narin ve hassastir ama bazı konularda erkekler kadınlardan çok aciz yani demek o ki kadın hep gucludur yehuuuu

0|1
    0|0
  • Eh erkekler daha gucluyse kadinlarin da dogurgan olmasi yani irki devam ettirebilmesi de o kadar onemlidir. Sonucta kadinla erkek esit oluyor. Hem hak hem de fiziki olarak. Farkli olmak esit olmamak anlamina gelmez.

0|1
    0|0
  • Her konuda değil.

0|1
    0|0
  • hukuken eşit fiziken eşit değildir

1|1
    0|0
  • Eşit diyenlerle eşit değiliz diyenlerin farklı insanlar olabileceğini düşündün mü hiç?

0|1
    0|0
  • Kadınla erkek eşit değildir fakat bunu erkeğin üstünlük görüp sen kadınsın sen karışma sen bilmezsin sen etmezsin demesi yanlıştır

0|1
    0|0
  • Sadecw fiziksel olarak esit olmadigini dusunuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lafta eşit kanks

0|1
    1|0
  • değil, bir kere eşit olsa kadınlarda askerlik yapardı, otobüs şöförü olurlardı, kadınlar yeri gelince savunuyo biz eşitiz diye,

0|1
    0|0
  • Kadın erkek eşit değildir.. erkek üstündür
    Erkek gerektiğinde dövecek
    Gerektiğinde sevecek
    Gerektiğinde karıyı dövecek ama çokta dövmeyecek. kadın ne kdr hakediyorsa o kadar.. vede kadın dedigin kapanacayk kocasna hep hızmet yopması lozımdır. Hhaghss
    benim sölemem bu kadar hadi hyrlı işler :D :P

0|0
    0|1
  • istesek bile asla kadın ve erkek eşit olamaz aralarında ancak adalet olur

0|1
    0|0
  • Değil, herkes halinden memnun

0|1
    0|0
  • Hukuki alanda eşit, fiziksel alanda değil.

Hadi dağılın.

0|1
    0|0
  • Kadın daha fazla haklara sahip

0|1
    0|0
  • Kurana bakarsan kadın erkek eşittir
    kemalizim türkiyeye bakarsan eşit degildir

0|1
    2|1
    • Miras veya çalışma hakları gibi, aynen kesin.

• @panicatsaturn xper 2 olsam acıklıyacagım caner taslaman güzel acıklıyorda xper 2 degilim
      burdan söliyim Kadının iffeti söz konusu allahta 3 erkek getirmelerini istiyor
      kadına zina iftirası atanlar için kadına mal gözüyle bakıldıgı için
      baska sorun var mı

• @panicatsaturn baska?

Yükleniyor...