Fetoya idam diyenler neden Apoya İdam diyemiyor?

Gerçekten çok komik bir kabadayılık izledik Feto idam diye bağıran kısıma soruyorum özellikle feto asılsın tamam da neden apo da idam diyemiyorsunuz diyemediniz yıllarca? 20yaşındaki teslim olmus askere kabadayılık yaparsınız bomba patladığında hüloooogh aney babey diye kaçışırsınız sahte kabadayılar sizi.

Güncellemeler:
''
hüloogh

0|2
9|13

En İyi Kız Görüşü

• İdam gelirse apodan başlanmalı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Yillardir apoya idam diyoz

0|0
    0|0
  • Bende bunu cok merak ediyorum :D

0|2
    0|1
  • Herkes Ayri havada.

0|1
    0|0
  • Apoya da gelecek 😀

0|1
    0|0
  • son derece katılıyorum bunlar kuzu gibiler

0|1
    0|0
  • Atben ikiside birbirinden beter ama apoyu idam wtmetipte fetoyu idam eder ederlerse en büyük saçmalık olur

0|1
    0|0
  • O naptı lan şimdi

0|1
    0|1
  • Diyemezler çünkü onlar sadece hülooogh diyip sahte kabadayılık yapmayı bilirler.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İdam getirmek yürek ister

İdam gelince pkklilari asacak yürek varsa en basta apoyu asacaksa buyursun getirsin

Hak eden yerine , işine geleni asacaksan kalsın o iş

0|1
    0|0
  • Son 6 ayda 700 civarı şehit oldu çıkıp ta ayaklanıp asılsın şu diye isyan edilse diye yürüyüşler düzenleseler keşke

0|2
    0|1
    • Aynen öyle benim anlamadığım nokta da bu 700 Şehit oluyor hepsi meeliyorken babaları sokağa çıkın dediklerinde Benim teslim olmus 20yasındaki askerime zarar veriyor.

• Keşke her ülkeye zarar veren olayda böyle birlik olunsa. Kayırarak değil. O zaman herkes ne güzel ülkem ne güzel vatandaşım var diye herkes övünür göğsü kabarır

• Apo denen caniye esir alındığından andan beri idam idam diye sesini yükseltti bu halk. O zamanın hükümeti ve muhalif partileri birleşip bir idam mekanizmasını harekete geçiremediler.

Daha sonra da bugüne kadar defaatle tekrarlandı bu istek ama artık gerçekleşmesi imkansız. Ha bu arada bugün "darbeci vatan hainlerine" idam diye bağıranlar da geçmişte Apo denen caniye idam diye bağıranlar da bu halktı.

Gelelim idamın imkansızlığına. Günümüzde Avrupa Birliği uyum yasaları ve anayasal olarak kalkan idam cezası artık geri gelmez. Bunu diyen ben değil anayasa hukuku uzmanı bu arada.

İşin komik tarafı, sırf iktidara karşı diye ya da muhalif olarak iktidar gitsin de darbe olsa da sorun değil diyenlerin darbe sonucu kimin kucağına düşeceğinden bile habersiz olması. Hoş kimse bunu bilemez belirsizlik ve kaostan başka bir şey de bu ülkeyi beklemez o saatten sonra. Üstelik bu girişime iktidarın yanı sıra muhalefetin de tam kanat birleşerek halkın ve ülke iktidarının yanında olmasına rağmen halen daha darbe sevici zihniyetin umduklarını bulamamaları yüzünden bastırılmış öfkelerini yansıtmaya çalışmaları da komik.

Diğer komik taraf ise; darbe sevicilerinin tıpkı eleştirdikleri daha doğrusu aşağılayıp dalga geçtikleri ve de her fırsatta yaftaladıkları mevcut iktidara oy verenleri ya da desteklediklerini düşündükleri kimselere karşı gösterdikleri davranışın kaynağı ile aynı şekilde davranarak tıpkı kayıtsız şartsız her şeyi kabullenmeyi göze alan zihniyetlerin konumuna ve yanlışına düşerek kendilerinin de onlardan farksız hale gelip ağızlarından salya akıtarak daha darbe girişiminin ilk anlarında "hülooooğğğğğ darbeeeee!!!" diye bağırmakarı ve hevesleri kursaklarında kalınca da "zaten iktidarın oyunu yeeeaaaaaa" diye hemen çark etmeleri..

0|0
    0|1
    • Gelelim cumhurbaşkanının açıklamasına ve halkın isteğine. Her ikisinin de bu tür istekleri olmasında sorun yok ya da açıklama yapmasında sorun yok. Zira bu ülkede her gün gördüğümüz gibi iktidar tarafından olan muhalefete muhalif olan da iktidara en açık ifadesiyle hiç çekinmeden ana-avrat düz gidip sevmesini biliyor. Ama kimin işine gelmeyen bir durum olursa hemen diğerine yüklenmekte sakınca görmüyor.

• Asıl önemli nokta demokratik olarak sorun teşkil etmeyen bir durumda isteyen istediği düşünceyi bamyaya getirip seslendirebilir bu kadar basit.

Son olarak günahsız askeri o noktalara gönderip ateşe atan şerefsiz ve vatan haini cuntacılar ne kadar en ağır cezayı hak ediyorsa günahsız askere canice saldıranlar da aynı cezayı hak ediyor.

Bütün bunların dışında her zaman dediğim gibi "darbe anlayışı" da "darbe seviciliği" de kimseye bir hayır getirmez...

• ilk yakalandıgı zaman astırmayan hükümeti herkes biliyor

0|1
    0|0
  • Hahah apoyu asarlarsa savaş çıkar. O g*t yok kimsede.
    Demokrasi falan kurtarmaz.

0|2
    0|1
  • Çünkü millet cahil knk

0|1
    0|0
  • Bu ülkede erkek yok ztn hepsi kazma sarığı

0|1
    0|0
  • idam filan gelmez; kimse boş yere çene çalmasın

0|0
    0|0
  • Apo idam edilse yerine birini gelecek çünkü bende idam edilmesini istiyorum. İdam edilmesi sadece Abdullah Öcalan isimli hainin ölmesini sağlar, çok sürmez kısa süre sonra başka biri gelir başa.

0|0
    0|0
  • Onada siz diyin artık zamanında idam etseydi sizin liderleriniz gtum adam
    Biz buna diyoruz

0|0
    0|0
  • Apo'yu da assınlar ama önce bir idam gelsin. Eğer idamın apo için geldiği anlaşılırsa ülkede sıkınıtlar olur çaktırmadan ascan

0|0
    0|0
  • çünkü sıkmıyor bir tarafları yandaşlarınn

0|1
    0|0
Yükleniyor...