Darbe girişimi tekrarlar mı?

çok kötü bir gün yasadık 15 tummuz günü birden fazla can kaybı oldu sehitlerimiz var ve cok üzgünz ülke olarak keske böyle bisey olmasaydı aklıma takılan bisey var allaha sükür planladıkları gibi olmadı ama facebook'ta tekrar darbe girişiminde bulunacaklarınnı yazıyorlar mısırda olduğu gibi olucakmıs böyle bişey var mı bilen falan?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bu rtenin ufak oyunlarından biri dahaydı terör olayları artık sıkıcı oldu farklı bişey denemek istedi yaptı da şimdi başka bişey yapacaktır yine balkona çıkıp konuşmasını yapıp RTE! sloganları attırıp kendini ATATÜRK YERİNE KOYDURMAYA ÇALIŞIP gidicektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır olmucak buna izin verilmeyecek halk destek vermeseydi öncekı darbeler gibi korkup evinden çıkmasaydı bu gerçekleşirdi ama gördülerki halk ayaklandı Reisini başbakanını koruyor ülkesini teslim etmiyor geri çekildiler ve tutuklandılar tek tek :)

0|0
    0|0
    • evet cok haklısın ama facede gördüm resim paylaşmışlar aksam internetk kesilcek tekrar olucak falan

• Onlar halkı milletimizi korkutmak için yapılan birşey

Erkekler Ne Diyor 2

• Keşke hiç yaşanmasaydı. Ve korkma çoooook uzunca bir süre kimse böyle bir şeye cesaret edemez. Zaten eminim gerekli önlemler son haddine kadar şimdiden alınmıştır.

0|0
    0|0
    • insallah dediğin gibi olur cünkü hem kendi canım hemde sevddiklerim ve bu vatan icin cok korkuyorum dediğin gbi keşke hic yasanmasaydı hic bii insan ölmeseydi insallah böyle bir seyi bir daha türkiye yasamaz türk değilim ben hindistanlıyım ama türk kimliğim var ve türkiye icin cok üzgünüm bu olaylar icin

• İndia, brother country, I love shak rukh khan like my big brother.

• Hersey mumkun ama burası mısır deıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...