Kadınlar doğum yaptıktan sonra çöküyorlar mı?

Toplumuzda genellikle bir şey var :/ kadinlar dogum yaptiktan sonra çokuyor diye kadinlarin cogu kendinden yasca buyuk erkeklere bakiyor erkeklerde kendinden kucuklere nedenn kimse yasitina bakmiyor ki?

Gercekten kadin erkege gore dahami cabuk çöküyor?

Olgunlugu sormuyorum ona gore yorum yaparsaniz sevinirim.
Kadınlar doğum yaptıktan sonra çöküyorlar mı ?
Erkek kadindan 1 yaş buyuk olmasina ragmen kadin buyuk gosteriyor.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet cokuyorlar.

1|0
    0|0
    • :((

• Takılma takılma güzel olan sevgili değildir sevgili olan güzeldir.

• :) guzel soyledin 👍 tesekkur ederim yorumlarin icin

En İyi Kız Görüşü

• Hamilelik ve doğum zoe bir süreçtir ama Bu kadina gore degisir. ne anneler gordum de yaşindan kucuk gosterirler, bazilari da yaşindan daha yaşli. Her insan ayni değil ama şöyle bişey var çöktükten sonra toparlamak için Uğraşamk gerekir. eğer ki kadin dogumdan sonra Hareketsiz olursa ve eski kilosuna guzelligine donmek için ugrasmayip zaten Çoktum kendime ne bakicam derse işte o zaman bu dediklerin olur. :)
    Ben mesela Allah izin verirse evlendikten sonra çocuğumu dogurduktan sonra Elbet kilo alacagim, kendime bakicam saglikli beslenicem spor yapicam inan ki bunu yapanlar çokmez. Ustelik yaşla ilgisi var bu dedigin mesela nişanlim benden 5 yaş buyuk, Sanirim ne kadar çokersem çokeyim 5 yaş kadar buyuk gosteremem. Çabalamak da gerek tabi. 😂 ama erkek ve kadinin yaşlari yakin olunca durumlar değisiyor. kadinlar dedigin gibi daha Cabuk olgunlaşir.

1|0
    0|0
    • Sansli kiz 5 yas buyuk birine asik olmussum bizim aramizda 2 bucuk yas farki var 😕 haklisin valla su yazdiklarinin hepsine katiliyorum. He bu arada Allah mutlulugunuzu daim etsin

• :) umarim 🙏 sizde ayni şekilde tekrardan mutluluklar dilerim 😇

• Çookk Sağol, bende tekrar mutluklar diliyorum😊😊😊

Erkekler Ne Diyor 12

• CTRL+ESC yaparsan çökmezler. Çökerse de formatlarsın.

1|0
    0|0
    • Hayattan soğudum su an lutfen 😣😣

• Doğumun kısmi ve geçici bazı yan etkileri olduğu kesin ama senin sandığın gibi tüm sistem ayarları çökseydi kadınların, bu gün dünyada 3,5 milyar çökük kadın olurdu. Atın kafanızdan şu ''doğum yaparsan vücudun bozulur'' zihniyetini. Sibel candan biraz örnek alın, kadın 3 doğum yaptı hala cillop gibi.

• :D cok guzel ornek cidden Ebru Salli varken Sibal Can neymis yaw ben kendim icin demiyorum zaten esimin yaninda olgun gozukmek en son isteyecegm sey bu yuzden :( takintiliym bu konuya

• Hamileyken +dogumdan sonraki rahatlik

1|0
    0|0
  • kadın ile erkeğin biyolojik saati aynı çalışmıyor. örneğin kadın erkekten 2-3 yıl önce ergenliğe giriyor.

1|0
    0|0
    • Yani orası oylede ergenlik zamanı erkekler bizden daha büyuk gosteriyorlsr bir anda kadinlar nasil cokuyor anlayamiyorum :(

• Cöküyolar

1|0
    0|0
  • sanmam😶

1|0
    0|0
  • Doğum sırasında kadının bütün bedeni yenilenir ve bence her kadın annelikten sonra güzelleşiyor.

1|0
    0|0
  • kim bvu kadın

1|0
    0|0
  • Ebru salla tas gibi 😄😄

1|0
    0|0
    • :) nadir oyleleri genelleme yapicak olursak cokuyoruz :/

• Anladım :D peki bakalim

• 😄😄😄 cok taslar bee niye hatirlattin 😅😄

• güzelleşir
    Adriana Lima

1|0
    0|0
  • kilo alıyorlar kendilerine bakmaz oluyorlar tek dert çocuk oluyor hepsi bir sebep

1|0
    0|0
    • Kendine bakan bir kisi cokmez mi? Ister istemez dogum etkiliyor insani

• Bende bakiyorum kendime bosuna bakmiyorum. Daha yasim cok genc olmasina ragmen ama iste yinede insan korkuyor

• kaç yaşındasın

• Çökmek dememde güzellikleri gidiyor nasıl oluyor anlamıyorum

1|0
    0|0
    • Evet :/ ya boyle erkek olgunlasinca karizmaktik olurken kadin cirkinlesiyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazilari

1|0
    0|0
  • kilo alıp çöküyolar tabi :ss

1|0
    0|0
  • Eskiden öyleydi ama şimdi hamileler dikkat ediyorlar kendilerine. Yaş gösterip göstermeme durumu sadece kilo ve kişisel bakım ile alakali değil. Koreliler mesela yaşından küçük gösteriyorlar.

1|0
    0|0
    • Koreliler beyaz tenli ya belki ondandir :D ciltlerine cok iyi bakiyorlar ama onlar başka ırk biz Türk ırki olarak kadınlarimiz cabuk cokuyor erkekler kendinden yasca kucuk kizlara bakiyor neden kendi yasitimiz varken buyuk erkeklere veya kucuk kizlara ilgi duyariz ki :/

• Spor yapıp kendine bakan cokmuyor millet olarak şanssız değiliz 😊 potansiyeli degerlendirememe hatası bunlar 😊

• :/ yani olabilir haklisin

• Vücut yipraniyor tabi ama çökmek baska bisey

1|0
    0|0
  • en iyisi 5 yas fark o zaman boyle sorun yasamazsiniz

1|0
    0|0
    • Ama iste 5 yas fark olsun diyorsun asik oldugun kisi ile aranda 1 yas fark oluyor her sey planladigimiz gibi gitmiyor ki :(

• Bazıları aksine daha bir güzelleşiyo

1|0
    0|0
    • Bazilari? Ama geneline bakarsak cokuyorlar :(

• Bakımsız olanlar çöküyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...