Darbeyi isteyen oldu mu hiç?

Darbe tabiki desteklenemez ama ülkenin gelecek hali tahmin edildiğinde ben darbeyi istedim hemde öyle böyle değil. Bu yobazlardan, it sürülerinden belki kurtuluruz dedim. Ama olmadı. Ülkeyi gerçekten ele geçirmişler. Hem yönetimsel hemde zihniyet olarak artık bir akp rejimi var ve tamamen akp ülkesi olmakta ilerliyor türkiye. Bu iş burda bitmez başkanlık falan kesmez artık bunu bir sonraki level e geçelim peygamber ilan edelim kurtulalım başka türlü bu kan durmaz.

0|2
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• şeriat ilan edildiğinde o darbe karşıtlarını görecem

1|0
    0|0
    • Neden şeriattan kotkuyorsunuz ki şeriat Allahın kanunu anlamına geliyor?

• Anlıyorum.

• @Feli_555 demin bahsettiğim şeytanları gören bazılarıda abuk sabuk şeyleri müslümanlık zannediyor soğuyor ateist oluyor islama sövüyor dalga geçiyor

En İyi Kız Görüşü

• Ben de istemiştim. Durduk yere vatan haini ilan edildik bir de, hem de sadece çomarlar tarafından değil diğerleri tarafından da. Adamın kendi kendine yargıya gitmesini mi bekleyeceğiz? Ecelinin gelmesini mi bekleyeceğiz anlamadım. Darbenin güzel bişey olmadığını ben de biliyorum. De şu anda tvde cihatçıların silahlandırılması konuşuluyor. Bu daha güzel sanırım bizim halk için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu sitede vardı bazı chp liler, darbe şart, umarım başarılı olur darbe tayyip asılır diyen zihniyetleri okudum 15 temmuz akşamı bu sitede.

0|0
    0|0
  • cumhuriyetçiler gerçekleştirse desteklerdim ilk başta öyle sandım ama degilmiş

0|0
    0|0
  • Darbeyi yapanlar da zaten bunlarla aynı zihniyet ammq seçimle gelen seçimle gitsin bizde bayılmıyoruz ona

0|0
    0|0
  • Bu darbe ülkeyi iç savaşa sürdüklerdi, planyacilari da paralelciler. Türkçü ateistim ama sırf tayyip karşıtı diye her şey desteklenmez.

0|0
    0|0
  • akplilerden kurtulcaksında darbeyi kimin yaptıgından haberin yok galiba senin? fetocuların akpden farkı ne? bişeyi bilmeden sırf hukumet gitsin diye ya pkklılara oy verdiniz ya da fetoculara sarıldınız

0|0
    0|0
  • meyve veren agacı kesmeye çalıştılar ama başaramadılar başaramayacaklarrr

0|0
    1|1
  • darbe olsaydı olan sizin gibi korkaklara oludru. biz vatanımız için ölmeye gittik ve kurtardık ülkemizi. darbe olsaydı suriye gibi kendı askerın sana ateş edicekti hep

0|0
    0|0
    • Kimden kurtardınız hiç bişeyden haberi olmayan kendi ülkenin erinden mi? Evet öyle yaptınız linç ettiniz. Bu performansınızı dağda teröristlere uygularken görmek isteriz sizi

• hayır darbecilerden biz olmasaydık. asker bütün polisleri vurucaktı..

• tsk nın adam gibi bir iş çıkarcağını sandım ama resmen dalga geçtiler. ne yapmak istediklerine bir anlam veremedim. ölen öldüğüyle kaldı...

0|0
    0|0
  • O derecede karaktersiz onursuz insan olmaz diye düşünüyorum ama vardır yinede öyle seref yoksunu

1|0
    0|0
  • olmadıda bu akdar rütbeliler felan insanın kafası karışıyor hiç mi fark eden olmuyorr

0|0
    0|0
  • Cok hakilisin bu yapilan darbe degil keske darbe olsa ama halki degil bu zalim yoneticileri iceri alsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bugüne bakanlar hep sokağa döküldü işte. Ben geleceği düşünerek darbeyi bende istedim. Ahh ah.

1|0
    0|0
  • ''Darbenin'' anlamını bilmeyen salaklar istiyordur anca.

0|0
    0|0
  • 2023te padisahlik ilan edilmezse bisey bilmiyorum.

1|1
    0|1
  • Darbeyi yapmaya yeltenen adam fetullah gülen ise, gelicek hükümet bundan daha fecahat bişey olurdu. iyisi gelsede istemem darbe ben. halkın iradesiyle gelmiş birini böyle indirmek doğru olmazdı. demokrasi varsa bu ülkede oy verip yollanır, darbeyle değil

0|0
    0|0
  • bende tayyipçi değilim ama darbe olursa çok daha kötü olur herşey. o döneme denk gelmedim ama okudum cok dinledim nasıl oldugunu ve asla o baskıcı hayatı yasamak istemem

0|0
    0|0
  • Ben şu an yönetimdekileri desteklemiyorum. Ama darbeyi istemedim. Darbe bizi 50 sene geriye atardı. Zaten ilerleyemiyoruz

0|0
    0|0
  • Sıktınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...