Erkeklerin yarı üryan fotoğraf paylaşma aşkı nedir? Hiç anlamıyorum?

Biraz konuyu dağıtalım hem de bu konuya açıklık getirelim. %90'u yarı üryan fotoğraf çekip atıyor oraya buraya. Görmekten sıkıldım. Kaslı kassız bir çok insan. Amaç nedir? Çok mu cool oluyorsunuz? Ki hece baya baya itici. Kızlar açınca ıyyyy seni bib oğlu bib diyorsunuz. Sizin özelliğiniz nedir?

Güncellemeler:
Kızlara etiket vurulurken erkeğe laf yok, onu vurgulamak istedim yoksa bende sıkıldım her iki cinsin saçma salak çıplaklığından.
Kimsenin hayatına karışma gibi bir lüksüm yok çok karşılaştığım bir durum. Yanlış anlaşılmasın.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarda aynı şekilde pozlar veriyor yani bunu erkeklere mâl etmemek gerek. Sana itici gelen başkasına çekici geliyor olabilir. Adam/kadın vücudunu sergilemekten hoşlanıyordur. Sergileyecek bir zekası olmadığı için vücudunu sergiliyor da olabilir. vs. vs.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• ben her iki cinsten de bıktım

1|1
    0|0
  • Kendini seksi zannediyor. Bilmiyor ki o vücudu herkes yapar ve asıl gelişmesi gereken vücut değil de beyindir.

0|1
    0|0
  • Belki biskolata reklamları kötü örnek olmuştur.

0|0
    0|0
  • Etekli fotosunu atan kıza demediğini bırakmayan ahlak abidesi üstü açık fotoğraf koyan, özelden fotoğrafları atan erkekler de var. Erkeğin o. spusu dediğimiz türden...

1|0
    0|0
  • neden kızlarda sokakta çıplak yürüyorlar demek insanlar vucutlarını göstermeyi seviyor :D

0|0
    0|0
  • Din...

Din kadını cinsel nesne olarak görüyor bu yüzden de onu saklamak istior çünkü dinin çıktığı çağda o toplumda ataerkillik hakimdi...

Bu yüzden erkek her yönden özgür erkek çocuğa amcana pipini göster derler kız ped almaya giderken utanır..

Ama dine en çok bağlı olan yine kızlar... Garipler...

0|0
    0|0
  • O ne bilgim yok

0|0
    0|0
  • Kadınların memelerini göstermekteki amaçla aynı pazarlama 😁😁

0|1
    0|0
  • Ulan siz %95 üryan dolduruyorsunuz her yeri! Bikini nedir aga

0|1
    0|0
  • Bu tip fotoğraflar kişinin kendi tercihi. Ben paylaşmıyorum. Ama paylaşana da lafım yok.

0|0
    0|0
  • Kızlar için önemli ben bile atletik vücudluyum instagram profilimi dediğin gibi açık bir foto koydum aynı gün 4 güzel kızdan takip isteği geldi bayanlar Seviyo baklavali erkek

0|0
    0|0
  • meme acip atiyosunuz bir , bise demiyoz size ne bakma gec

0|0
    0|0
  • alakası yok kim atmış

0|0
    0|0
  • şükür öyle bir takıntım yok yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Begenmiyor olabilirsin de niye tatava yapiyosun

0|0
    0|0
  • Her iki cinsede sinir olurum

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir fantezim olmadı isteyen olursa tam çıplak onlara atıyorum sadece :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benide düşündürüyor kasi olmayan erkeklerin vücudunu atması. Komik birazda ehrheh :D

0|0
    0|0
  • Keşke kasları olanlar paylaşsa sadece

0|0
    0|0
  • Ay valla yaa bende biktim

0|0
    0|0
Yükleniyor...