Büyük hatalar yaptim?

Hatalar yapip gunahlara girdim. Ogrenilmez sandim. Saklarsam biter sandim ama olmuyor eski erkek arkadasim kankama tüm kanitlari olan fotograflarimi göstermiş ya okulda kiler öğrenirsek okulda kuzenim de var napmaliyim?

Güncellemeler:
Karsilikli fotoğraf artik ben sildim o da sildigini söylemişti cikarken hatta telefonuna baktigimda yoktu ama sonradan ortaya ciktilar

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat senin hayatın kimseden çekinip korkmana gerek yok sadece konuş ve yapmamasını düzgün şekilde söyle

1|0
    0|1
    • Konuştum ama arkadaşım benimle konuşmuyor ve eski sevgilim bu yaotigindan utanç fuymuyor canli yapilmis bir şey yok ama elinde fotoğraflarim bar

• İse yaramaz ki

• Yaraaaar sen bana göster çocuğu bir 😂

En İyi Kız Görüşü

• Yüzün görünüyor mü

0|0
    0|1
    • Hayir

• İnkar et

• Evimi biliyorlar perdeler vs gözüküyor ve bir de doğum lekem var gogsumde

Erkekler Ne Diyor 13

• Zamaninda dusunecektin

1|2
    1|0
    • Dusunemeyecek kadar gözüm kapanmisti her şeyin farkina vardigimda ayrildim ama ayrilmak yetmedi aylar geçti sevgilisi var olmasına rağmen bitirmiyor

• Polise sikayetde bulunacaksin şantajdan iceri alacaklar

• Semtte çok taninan bir ailem var direk aileme gider ve ben ailemden utaniyorum

• Kankama kanıtları yollamış diyorsun. Adı üstünde kankan. Sna ihanet etmez. Onu ikna et. Ha ikna olmuyor ihanet ediyor hatta seni tehdit ediyorsa o kankan değildir. Ancak onunla ilişkini de tehdit etti diye kesip atma derim. Sonuçta her şeyi biliyor. Kilit nokta o. Anahtar kişi de o. Onu halledersen sorun kalkar. Eski erkek arkadaşınla da konuşman gerek diye düşünüyorum

0|0
    0|1
    • İkisiyle de konuştum sanirim aralarında bir şey var çünkü ikisi de ayni tepkileri veriyor aramixda kalacak dfi ama güvenmiyorum

• Of kafam çok karisik Allah yardim edicek insaAllah

• Yapmadan düşünecektin. Madem olan olmuş tövbe et ve bir daha yapma. Seni kocan beğensin senin özelini kocan görsün laylaylom yaptığın kişiler değil.

0|1
    1|0
    • Zaten tövbe ettim bir yol geçti ustunden

• yapılan hatayı geri döndüremiyeceğine göre hatanla yaşamayı öğrenmelisin

0|1
    0|0
  • Öncelikle geçmişte kalmış herşeyin farkına varmışsın üzülmene gerek yok yalnız fotoğraflar kötü olmuş fotoğrafları çektirmeseydin keske.

0|0
    0|1
  • neydi hataların

0|1
    0|0
    • Zina

• Keske yapmadan once biraz dusunseydin

• Keske

• çok çok çok iyi olmuş. Herşey öğrenilir

0|1
    2|0
    • Bunlati yapali yil oldu ilk ve son hatamdi sonrasında çektiğim vicdan azaplari hangisini biliyorsun?

• olacak zaten ama yapacak birşey de kalmadı

• Tesekkurler

• kimse seni sevişmen için zorlamadı suç sende

0|1
    0|0
  • İşin çok zor

0|0
    0|1
    • Biliyorum aslında her şey sosyal ağlardan gelişti ve elinde kanitlari var canli yasanmis bir şey yok kotu hissediyorum okulda ogrenilirse biterim o utanfla yaşayamam hiç kimse bilmeden bile utanç içinde geberiyordum simdi nefes almak bile zor geliyor

• Onların ilişkisi var sanirim sürekli o çocuğu savunup kaltaksin dedi

• Hımmm bak o da olabilir ha

• Ciplak fotograflarini mi gostermis?

0|0
    0|1
  • Ne yaptın dur bir sakin ol yaz bana

0|0
    0|1
  • Beter ol umarım ailen orspu olduğunu öğrenir

0|1
    0|0
  • Kaç yaşındasın?

0|1
    0|0
    • 18? Neden ki?

• Benim ciplai fotoğraflar ini gördü üstünden bir yol geçti ama çok pismanim Allah a tövbe ettim değiştim ama o simdi küllerinden yeniden alev aldirmaya cslisiyro napicam bilmiyorum

• Çıplak fotoğraflarını senden habersizmi çekti? Liselimisin sen?

Kızlar Ne Diyor 9

• geçmiş ola

2|1
    0|0
  • Ne ekersen onu bicersin knk

0|1
    0|0
  • Onceden yenen hurmalar... sonrasini soylemiyorum artik gelinim sen anla :D

1|1
    0|0
  • Eskide kalmış sonuçta. Geri alamazsın. Ne yazık ki alınmıyor. Artık önüne bak. Pişmanlığını içinde yaşa ve bir daha aynı hataları tekrarlama

0|0
    0|0
  • aferım sana nıye foto cektırdın sende?

0|1
    0|0
  • Sictin yapacak bisey yok

1|1
    0|0
  • kankana rica et gitsin konuşsun açıklasın durumu

0|0
    0|1
  • Büyük hata derken

0|1
    0|0
  • Polisten yardım iste. Olanları anlat onlar sana en güzel şekilde yardımcı olur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...