Bir olay oluyor peşine hemen olay kapanıyor bu normalmi RTE'NİN oyunu değilmi sizce?

Anlam veremiyorum şehit veriyoruz bomba patlıyo taksimde ankarada hemen çıkıyo ekrana biz hallettik o işi diyo haber yayınlatıyo iki üç terörist öldürdük diyo halk başlıyo ayaklanmaya RECEPPP TAYYİP diye ya arkadaşlar cahilmisiniz bu adam ATATÜRK'ün yerine geçme peşinde halkı yaralıyo sonra ben düzelttim diyip kandırıyo biraz farkında varın lütfen ya cahil olmayın artık!

Güncellemeler:
@agathaa İsimli kulllanıcıya itafen :)

Arkadaşım madem bişey söylüyosun kendine güvenin yok niye engelliyosun canım hayırdır korkuyomusun tartışmaya girmekten :) cahil olma :)

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya ne kadar ahmak insanlarınız? R. T. Erdoğanın oyunu olur mu? Sen aile içinde kendini küçük düşürecek malına mülküne zarar verecek birşey yapıyormusun? Eğer yapıyorsan yapıyorsa ruh hastası hemen acil tedavi görmeli. Gel ankaraya halktan çok devletin gördüğü zararlara tanık olacaksın. Emniyet Müdürlüğü yandı kül oldu ve bu devlet için çok büyük kayıp.

0|0
    0|0
    • peki bunları yapan kişiler o gün rte ye bişey yapmazlarmıydı isteseler bunu açıklarmısın bana?

• Katılıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...