Gerçekten merak ediyorum RTE'ye güvenenleri?

Allah için arkadaşlar bu adam başta olduğu günden beri ne zaman yüzümüz güldü sokaklara sizleri çıkartıp kendi gelmeyen 'BAŞKOMUTAN' ım diyen bir adama güvenebiliyomusunuz gerçekten?

TBMM'Ye ateş açan şahıslar oraya kadar gelip kimsenin bişey yapamadığı şahıslar sizce RTY'ye bişey yapamazlarmıydı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• RTE yi sevenlerle konustuysan farketmissindir onların kafasinda bir sıkıntı var. Diyecek bişey bulamadıklarinda olucak o kadar filan derler misal geçen gün bir tane dayiyla tartışmaya girdim dayiya suriyelilere niye vatandaşlık veriyor onlar bizim gençlerimizi bıçakliyor filan dedim adamın dediği cevaba bak OLACAK O KADAR yani uzun lafın kısası kafasında sıkıntı olanlar rteye oy veriyor ve demek ki bizim halkımızda sağlam insan az.

0|1
    1|0
    • yorumlarda gördüğün üzere kardeşim sadece olucak yapar eder derler hiç kimsenin bilgisi yok adam ben başkomutanım emrediyorum diyo ya hayırdır ya kimsin sen kim dedim ben bunu duyduğum izlediğim zaman

• o eksileyen cahil arkadaşımızı konuşmaya davet ediyorum buraya buyursun konuştun yorumu eksilemekle olmuyo o işler

• Kardeşim diyecek bişeyi yok ki koyunun neyine güvenip gelsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kime güvenelim sana mı?

0|0
    0|1
    • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün düşüncelerine zihnine güvenmeni tavsiye ederim. O halkıyla yanyana gitti peşimde koyun olun demedi.

• Başkomutan fasa fiso bir olay..

0|1
    0|0
    • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK hiç bir zaman emretmemiştir halkına sen kimsinde başkomutanım diyebiliyosun benim kızdığım öfkelendiğim konu bu !

• Yerine geçmek istediği belli. Atatürk'ün yerine geçmek istiyor

• geçemicekte zaten ATATÜRK öldükten sonra bütün ülkeler bize saygı duydu bu adam ölmeden bize saygısızlık yaptırtıyo ölünce kim bilir nolcak.

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum şimdi alahın izniyle, inşallah, müslüman kardeşlerim.. ifadeleri ve dik bir duruş insanları etkilemek için yetiyor bütün mevzu o laflarda bitiyor

0|1
    0|0
  • İktidar savaşları içinde onlarca masum vatan evladı ölüyor, çocuklar babasız kadınlar eşsiz kalıyor, anaların gözyaşları dinmiyor. Ben ona yanarım.

0|1
    0|0
    • hay ağzın bal yesin kardeşim senin helal olsun sonunda düzgün bir zihin.

• Olay budur göremeyen gözlere, düşünemeyen beyinlere acıyorum.

• Sen RTE den önce kimi ve neyi hatırlıyorsun ?

0|0
    0|1
    • Tansu çiller - ilk kadın başbakan.
      Bülent Ecevit - Sorunsuz Türkiye'yi yaşattı.
      Necmettin Erbakan
      VE EN ÖNEMLİSİ

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BAŞKOMUTAN OLAN TEK ŞAHIS O DUR TAMAM MI KARDEŞİM.
      hiç bir şekilde ordu birlik ve askeri tecrübesi olmayan bir adam gaza gelip ben başkomutanım halkıma emrediyorum diyemez!

• Tansu çiller ve Bülent Ecevit dönemin de sorunsuz Türkiye yaşandı :o

Ok, by

• Bnde guvenmeyenliri anlamiyorm vede nfret ediyorm

0|0
    0|1
    • Kardeşim bizim guvenmememiz için birsürü sebebimiz var

Zamanında teroristlerle mitinge çıktı sonra o teroristler askerimizi şehit etti.

Israile bebek katili dedi asla anlaşma olmayacak dedi anlaştı ben dansöz gibi kıvıran adama niye güvenim?

• neden güvendiğnii anlatırmısın ozaman bana biraz?

Yükleniyor...