Sizce bu caniler ceza alacak mı?

4 kişiyi öldürdügünü ifade eden. 5. yi öldürmek için aç köpek gibi kuduran bu çomarlara ne ceza gelir sizce?

Allah rızası için vurayım demis. Müslüman olmalarına şaşırmadım.

Bir de askere münafık demisler, küfür etmisler.

Halbuki asıl münafık da orspu çocukları da kendileri haberleri yok.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Artık kalbim kaldırmıyo şu görüntüleri görmeye. Allah görüyo hepsini bu dünyada değilse öteki dünyada hesap verecekler. Onlar bizim evladımız. Kendileri hiç mi asker olmadılar, ya da olmayacaklar mı? Anlamıyorum bu neyin öfkesi. Bu askerlerin annesi babası görünce ne düşünecekler? Kaçı kaldırabilecek bu görüntüyü? Yeter artık kan dökülmesin dedikce hep daha kötüye gidiyo. Hepimiz şansa nefes alıyoruz!

0|1
    0|0
    • İyice şeriatçı olduk. 2 gündür moda'da içki içenleri dövüyorlar, bası açık kapalı kızlara ''elindeki poşeti kafana geçir böyle gezme skeriz seni'' demisler. Bu anadolu çomarlarını sokaga rte saldı. Şimdiye ayıkla pirincin tasını.

• Biz işgale gelen Anzak askerlerine bile merhamet gösteren bir nesildik. Ne hale gelmişiz

• Butun fetocuları devletin her köşesine kendi eliyle koydu o zaman karşı çıktığımızda vatan haini, dinsiz olduk. Şimdi kendi kurtulmaya çalışıyo. Öleceğimizi bildiğimiz için sokağa çıkmadık yine vatan haini biz olduk. Askere el kaldıran, linç eden, kafasını kesense vatanını seven ben zaten vatan haini olayım.

En İyi Erkek Görüşü

• Mk demokrasiyi savunan tiplere bak ya. Allah'ım ne saçma ülke oldu çıktı burası. İşid kafasına sahip çomarlar demokrasiyi kurtardık diye seviniyor. Başka bir çomar linç edilerek öldürülmüş bir emir erinin başında bozkurt işareti yapıyor. Helak olsa ülkede komple kurtulsak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elleri kırılır İnşAllah bu askerimize bunu yapanların.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...