Kafenin Camında Wifi yoktur ve içeride İnternet Çekmez Yazıyor?

5 Temmuz 2016 Da Arkadaşım Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde bir Kafe açtı. Wifi yok, içeride internette gerçekten çekmiyor bunu nasıl yapmışsa bilemiyorum.2bine yakın Kitap var. Kütüphane gibi. Sadece yabancı Klasik jazz ve çok nadir Türk akustik müzikler çalıyor içerde. Ve kimse telefonuyla oynamıyor Çünkü çok az çekiyor telefonlar. Kitap alıp eve götürmek ücretsiz. İçtiğin ya da yediğin şeylerin hesabı yazılmıyor. Giderken ne kadar istersen ona göre bir ücret bırakabiliyosun. Bilardo var içerde Masa Topu (Langırt) var ücretsiz. Her masada sabit satranç var. Son çıkan tüm sinema filmlerinin gösterildiği bir televizyon var. Tavla var, okey ya da kağıt yok. Kalemler ücretsiz. Her ayın Dergileri var güncel olarak marie claire bazaar cosmopolitan kadınca glamour vs.. onları da alıp götürmek ücretsiz. Türkiye haritaları var tüm müzeler gidiş yolları gösteriliyor. biz Deniz Kaptanı olduğumuz için maddiyatın önemi yok, Kafenin adı Deniz Kaptanları. Ha bir Her türde binlerce test kitapları var 2015 2016 tarihli onlarda ücretsiz. Dilek ve istek kutusu var daha iyi nasıl olabiliriz yazıyor kutunun üstünde. Her 15 günde 30 ekim 2016 ya kadar ücretsiz geziler olacak ankete göre. Her hafta da ücretsiz boğaz turu da veriyoruz Kayıklarla. Askıda 30 tane şemsiye var ansızın yağmura yakalananlar gelip ücretsiz alsın diye.. Mesala biri sokak hayvanlarına birşey alacak buraya gelir ve geri iadesiz isteği karşılanır. Masalarda duran kırmızı mumları almak bile serbest.. İyiki Kaptan olmuşum, iyiki de böyle arkadaşlarım var.. Ha bu arada bu Kafeye gelmek isteyenlere adres verebilirim, yolu düşenler söylediğim herşeyi kendi gözleriyle görebilirler.

Güncellemeler:
Yazıcızade Mahallesi Şehit İrfan algül sokak No:48/B Gelibolu. Ama internette yok Kardeşim. Bu adresi yaz bir yere unutma.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Adres?

0|0
    0|0
    • Adresi yazdım ama gelmedi galiba bir daha yazayım. Yazıcızade mahallesi Şehir irfan Aygül sokak No48/B

• Yanlışlıkla güncelleme bölümüne yazmışım Sana yazacağıma Üzgünüm

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey gönlünüzce olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Komık batar orası yakında

0|0
    0|0
    • Batışını görmek için uzun yıllar beklemek zorunda kalabilirsin.

• Tamam anladım. Tekrar teşekkür ediyorum hayırlı işler.

• Hoşçakal.

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel bir projeymiş elinize sağlık Çanakkaleli olsam uğrardım oraya

0|1
    0|0
  • Harika bir cafe. Kitap okuyayım, rahat rahat, birisi kahve su çay falan getirsin mükemmel yahu.
    İnternet olayıda herhalde faraday olayı diyeceğim (fringe çok izledim) .

0|0
    0|0
    • Belki de kafasını telefondan kaldırmayan insanlar için açılmış ders niteliğinde bir işletme

• İnşallah Dostum. Ama buna benzer yerler İstanbul'da da var nerde yaşadığını bilmiyorum ama herkesin kendi memleketi güzeldir. Ben böyle düşünüyorum

• Vardır, araştırmadım. Geçen sene geldim ben. öncesinde yurtdışındaydım. Eskiden gittiğim bir yer vardı orasıda kapanmıştı. Bakayım bir öyle yere araştırayım. Eskiden sahaf vardı, ona giderdik kadıköyde, sonra bu sahaf cafe oldu, mütevazi ama çok güzeldi. Kitabı alırdın, içeceğinde gelirdi. Kitap alırsan kahven yanında hediyeydi :) . Güzeldi de kapanmış.

• bune lan yazıya bak.
    Ben direk başlığa cevap veriyorum,
    o kafe iş yapmaz :D

0|0
    0|0
  • Kafenin ismi ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...