Bazen diyorum ki?

Bazen diyorum ki keşke Kuzey Avrupa ülkelerinin birinde yaşasaydım. Belçika gibi İsveç gibi Finlandiya gibi. Sizin yorumlarınız nedir?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yaptim, tavsiye ediyorum. Egitim seviyen yeterli ise durma derim. Donerim diyordum, asla donmem. Daha uzaga bile gidebilirim okul bittikten sonra.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ya ben de orada yaşamak istiyorum. Adamların yaşam standartları çok yüksek. Sadece biraz soğuk. Ona da zamanla alışır herhalde insan. Buradaki gibi de "evlenmeden olmaz" sıkıntısı çekmezsin. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Git yaşa

0|0
    0|0
  • Ben o taraftan geliyorum, cok sıkıcı yasanilmaz

0|0
    0|0
    • Neden ki?

• Abartıldigi gibi değil bence, hayat şartları falan mükemmel bu bir gercek ama hayat çok sıkıcı. 17.00 da hayat bitiyor orda

• Yaşa yaşayabiliyosan anam kimse zincirlemiyoki seni

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Git yasa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben yasiyorum

0|0
    0|0
  • İyi olurdu misal isvecte dogsam bir keresinde güzel sağlıklı genlere sahip olma sansın yüksek oluyor çok büyük bir ihtimal uzun boylu ve kemikli yüz hatlarına sahip sarışın yakışıklı bir erkek olurdum onuda geçtim hayatın garanti bir ömür yatsan devlet sana bakıyor :D

0|0
    0|0
    • Sarışın olmam dışında dediklerin benim için de geçerli. Ama İsveçli erkeklerin hepsi sarılın değil. Hatrı sayılır kadar kumral ve esmer de var.

• Bu arada kemikli yüz hatlarım da yok. Minyon bir yüzüm var ama boyum 1.85. İlginç yani :D

Yükleniyor...