Arkadaslar simdi ben napicam detaya bakin lutfen?

Sevgilim ve diger 2 cift sevgili olmak uzere denize gidicektik. Ama ailemde bugun denize gidicekmis. Ben yola cikmistim simdi eve gel nerdesin diyorlar geri dondum daha tam bulusma alanina gidememistim zaten ama ben simdi napicam arkadasimdayim Şu an sizden cevap bekliyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapacağını sen bilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk önce AİLENE önem vereceksin Tabi.2 çift denize gidip de geriye KADIN olarak dönmek istemiyorsan AİLENİN yanına gideceksin.

0|0
    0|0
    • Denize yuzmeye degil oyle piknik falan yapicaktik

• Kardeşim piknik demek alkol demektir. Alkol demek doğru karar verememektir. Macera demektir.98 yılından beri sanaldayım. Kendi kız kardeşim de var. Erkeklere inanırsan bişey olmaz dersen günü birinde Asla olmaz Hayatta olmaz Dediğin olayların Başrolünde kendini görürsün. Ailenden gerisi yalan. Sakın Onlara karşı gelme. Erkeklere de sakın inanma. Unutma karnın acıkıtığında Anne karnım aç diyosun ve yemeğin önüne geliyor Baba param bitti dediğinde Baban para veriyor. Hasta olsan Annen başında bekliyor. Sen onların biricik Kızısın. Elalemin erkekleri için kendi Aileni dinlememezlik yapma. Git evine geri dön.

• Gitme

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Başka plaja gidin

0|0
    0|0
  • Git denize ne olucak

0|0
    0|0