Kapat

En büyük ASKER bizim ASKER mi?

Erlerin hali...

Türkiye Cumhuriyetinin evlatları bu halde.

Gerile gerile MİT kaynaklı paylaşılan bu fotoğrafı görünce ne hissettiniz?

En büyük ASKER bizim ASKER mi ?
Milli duygularınız kabarıyor mu şuan?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunların masum asker olduğuna nerden emin oldun? Bu tür duygu sömürüsü yapan haberler çıkarıyorlar milleti bir güzel birbirine düşürüyorlar sonra araştırıp öğreniyoruz ki komployu kuranlara yardım eden rütbelilermiş. Kesin bilgiler istiyorum? Masum askerlerime can feda. Ama bir kaç haber masumlar diye yutturuldu rütbeli çıktılar.

0|0
    0|0
    • Kesin bilgiler istiyorsan bunu paylaşan mit ile iletişime geçebilirsin şayet bu resim onlardan çıktı

• Kimin bana hangi yolla nasıl yolladığını buradan sana açıklayacak değilim bilinmiş güvenilir kişiden sorgudan önce askerlerin burada tutulduğu oradan ise sorgularına göre yargı önüne çıkacağı dendi.

Bunlar ER emre itaatsizlik gibi bir durum söz konusu olmaz bilmem biliyor musun emin olmadığım bir şeyi zaten burada paylaşacak biri değilim eğitim diye dışarı çıkartılan bu askerleri darp olayları olmasaydı rütbelilerin de vurun emri gelmeseydi belkide bu iş bu kadar da kötü olmayacaktı fakat bunları bile bile gidip haince kalleşçe bu 95 96 doğumlu bu çocukların DARBE yaptığına inan kesim olayları dahada kötü hale getirdi

• Bu resim hakkında bir araştırma da sen yap bakalım burada tutulanlar kimmiş neymiş birde senin ağzından öğrenelim

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gün önce bunlardan biri ölse şehit sayılacaktı , bugün hain oldular. Çok hızlı değişen fikirlere sahibiz

Kişilere değil üniformaya üzülüyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Olay ne biliyor musunuz? Masum askerin linç edilmesine büyük tepki verip masum vatandaşın öldürülmesine tepkisiz kalmanız. Sanki siviller öldürülmemiş de, millet keyfine askere saldırmış gibi. Gözünüzün önünde tank bir insanı ezip geçiyorsa diğer tanklardaki askerlere ne gözle bakılmasını bekliyorsunuz böyle bir psikolojide? İnsanlar parçalara ayrıldı. Elbette masum ve boş yere darp edilmiş gencecik askerler de var. Emri verenler gencecik erleri yem olarak kullandı. Yarın öbür gün kuzenim, kardeşim askere gittiğinde; gel şurda tatbikat var dendiğinde paşa paşa gidip duracaklar. Olayın iç yüzünü başta kimse bilmiyordu. Olayın farkına varıp, komutanına karşı gelip vatandaşa kurşun sıkmayan da var, sivillere ateş açan da var. Vatanını, insanını seven, korumaya çalışan askerin de polisin de sivilin de yanındayız. Şimdi de bizi askeri savunanlar / vatandaşı savunanlar diye bölmeye çalışıyorlar. Bu yemi de yemeyin.

0|0
    0|0
  • Sorgulanacak onlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...