Bir insanın abisinin sorunlu olması?

Arkadaşlar geçen gün abimle beraber alışverişe gittik benim yanımdan ayrıldı ben kıyafet bakıyordum sonra eve geldik yüzünden düşen bin parça soruyorum ne oldu söylemiyor da kuzenime söylemiş kadınlar tuvaletine girmiş sonra bir kadın şikayet etmiş bunun üzerine bir daha girer diye güvenlikler beklemeye başlamış kamera kayıtlarından bakıp sonra abim dolanıp bir daha girmiş kadınlar tuvaletine orda yakalayıp götürmüşler sorgu odasına acil wc ye girmem lazımdı demiş doğruyu söyle demişler meyersem oraya girip diğer wcdeki kadınların altına bakmaya çalışıyormuş kapının altından ilgimi çekti girdim demiş şikayet falan etmişler şoktayım bu adam 37 yaşında ve evli benim abim ne ilgisini çekmiş de kadınlar tuvaletine giriyor kapının altından millete bakıyor? Çok utanıyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Abin sapık.

0|0
    0|0
    • Bize karşı hiç böyle bir şeyi olmadı garibime giden de bu olsa bilirdik yine ne mal olduğunu hala şoktayım

En İyi Kız Görüşü

• Pislik!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• heyecan aramış :D

0|0
    0|0
    • 50 yaşındaki kadının şeyini görüp de neyin heyecanını yaşayacak merak ediyorum ya da 14 yaşındaki kızın?

• ona soracaksın

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem utaniyorsn hemde burda anlatiyorsn

0|0
    1|0
    • Arkadaşım sende mi sorunlusun kimseye anlatamadığım için buraya anlattım içimi döktüm. Sen benim kim olduğumu görebiliyor musun hayır o zaman ne sorun var?

• Sorunlu.

0|0
    0|0
    • Hayır evli bir de göreceğini görmüşsün daha ne ilgini çekiyor? Gerçekten çok utanç verici kimseye de diyemiyorum

• Bende diyemezdim.

Yükleniyor...