Kızlar neden böyle neden böyle elinde olmayanı kıskanırlar aşağılarlar?

Eski sevgilim 159 boyunda siyah saçlı kahverengi gözlü kemerli burnu çarpık dişleri ve biraz fazla kiloları olan bir kızdı. Şimdi gerçekleri ifade ediyorum çünkü hak etti. Neyse, ben onu kalbi için gerçekten kalbi için sevdim çok sevdim abi canımı bile verirdim ama yanlış tanımışım affedersiniz fahişenin teki çıktı. Aldatıldım (başkası ile görüşüyormuş)
Neyse ya ayrıldık falan 3 ay sonra uzun boylu sarışın mükemmel bir kız arkadaşım oldu ve inanılmaz iyi bir insan allaha şükür. Eskisi de twittera snapchate her yere şuanki sevgilime gönderme yapıyor bana gönderme yapıyor. bir de o kadar itici tiksinç şeyler yazıyor ki "attan inip eşeğe binmek 😂😂" "175 boy ne ya kazulet gibi iğrenç" işte ne biliyim kafası kopmuş barbie fotoğrafları koyuyor. o kızın oksijeni fondöten bil istedim falan yazıyor. Lan ak bu kıza noldu lan klasik müzik dinleyen hayvansever kültürlü siyasetle ilgilenen biri olarak gösterdi kendini kezbanın sürtüğün beyinsizin ergenin teki çıktı.
Şimdi sorum şu kızlar niye kendi elinde olmayanı kıskanır, aşağılar kötülemeye çalışır? Ne bu tatmin falan mı? Yemin ederim nefret ediyorum şu kızdan ak

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...