Türkler için çekiciyim ama neden yabancılar ya da orada ki Türkler için bu durum böyle değil sizce neden olabilir?

Genelde ben çok dikkat çeken biriyim yani bir ortamda olsun, birisi tarafından olsun çok fazla teklif ve yavşayanlar falan oldu sürekli de takip olayı olduğu için tek başıma caddeye çıkamıyorum artık ama bu yurtdışın'dan gelen insanlar üzerinde hiç etki göstermiyor sadece Türkler ilgileniyor. Fakat benim sevdiğim ya da öyle sandığım insan yurtdısında ve iki üç kişiyle daha tanıştım oradan insanlarla ama hiçbiri ilgilenmiyor. Türkler'in ilgisini çekip onları neden çekemiyorum?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupada cinsel açlık yok.. Burada bütün erkekler hemen hemen hepimiz cinsel açlık çekiyoruz. kızlarda aynı şekilde ve kızlara yüklenen namus bekaretten dolayı cinsel hayat yok denecek kadar az.. bu yüzden erkeklerin yavşamasına maruz kalıyorsunuz çok güzel olduğunuz için değil.. sadece cinsel amaçlı o kadar.. kendinizi çok güzel sanmayın tüm kızlara diyorum.. erkeklerin yavşamasının tek sebebi cinselliktir ciddi düşünenler hariç tabi

0|0
    0|0
    • Ben işte buradakilerin benimle ilgilenmesini istemiyorum. Kavga etmedğim kalmadı ya dışarı tek çıkamaz oldum sadce bir kişinin dikkatini çekeyim o da mümkün değil galiba ama öyle olsun yeter bıktım buradakilerle uğraşmaktan zaten benim geleceğim yurtdışı büyük ihtimalle

• Geleceğin yurtdışı ise bir an önce gitmeye bak..

• bakıyorum bu yıl belli olacak inşallah

En İyi Kız Görüşü

• ne alaka başka kimden ilgi bekliyosun

2|0
    0|0
    • aslında sadece bir kişiden ama o yurtdışında ve sonradan farkettim yurtdışındakiler üzerinde etkim yok

Erkekler Ne Diyor 10

• Damacanaya hallenen bir milletiz ne bekliyon herkese yavşıyorlar
    Yurt dışında millet hemen üstüne atlamıyordur bizimkiler gibi

0|0
    0|0
  • Cunku turk kadinlar guzel olsada olmasada azcik bakimli olsun erkekleri pesinden kosuyor ve secici degiller ama yurt disindakiler bu konuda aclik duymadigi icin ilgilerini cekmiyorsun. Buda seni ulke statusunde ortalama bir kiz yapiyor ama yurtdisinda oetalamanin altina itiyor

0|0
    0|0
  • Damacana bile bazılarının ilgisini çekiyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü bizdeki zihniyet senin görünüşün değil nefes alıp almaman :D

0|0
    0|0
  • En sevdiğin özelliğin mütevazilik değildir umarım

0|0
    0|0
    • inan alakam yok içimden nasıl geliyorsa o şekilde davrnıyorum

• Yurt dışında envayi çeşit var bol orda alışmışlar ama bizim garipler tabi sana bakar çünkü bizim burda pek yok bıyıklı kirli sakallı top sakallı kızlar olduğu için neyapaaarsıın işte :D dipnot Türk kızlarının üzerine kız yok mizah amaçlı yazdım :)

0|0
    0|0
  • sarisindir

0|0
    0|0
  • orda kız bol bide abaza yok 7-24 pompa yapıyorlar zaten

0|0
    0|0
  • Kültürden kültüre değişiyor ülkemizde sarışın az olduğu için genelde sarşınlar daha fazla önemsenioe

0|0
    0|0
    • ben dış gönüşümle ilgili şeyleri yurtdışına göre yapmaya çalışıyorum. Boyum uzunluğu ve fiziğim iyi orayı örnek aldığım için Türk kızlarına göre fazla doğal ve bakımlı hatta açık da giyiniyor olabilirim ve esmer de değilim

• Umarım :)

• 😊😊😊

• Yabancılarda senden çok daha ilgi çekicileri var buradaki abazanlar senin kendini birşey sanmanı sağlıyor hepsi bu aslında sen olduğunu düşündüğün gibi biri değilsin

1|0
    0|0
    • Ben onların ilgisi yüzünden ego yükseltmiyorum. Zaten öyle bir şeyi asla yapmam. Onların yaptığı beni sinir etmekten ve zor duruma sokmaktan başka bir işe yaramıyor

Kızlar Ne Diyor 9

• Yurtdisinda fazlasiyla güzel kizlar varyabancisi/türkü olsun demek gözlerine normal güzellikte geliosundur siradan geliodur onlara

0|0
    0|0
  • Cunku bizim burakar abaza skdjd

0|0
    0|0
  • Turk erkeklerine nefes alsin yeter cunku o yuzden kezzylerin bir taraflari kalkiyor.

0|0
    0|1
  • Türk'ler abaza nefes alsın yeter 😂

0|0
    0|1
  • Turkiyenin guzellik ortalamasiyla onlarinki bir degil cunku. Demekki o kadar guzel degilsin. Turkun de ilgisini cekiyorum Isveclinin de bisey degismiyor.

0|0
    0|1
  • Bazı erkekler abaza herkıza yazıyor ondan olabilir

0|0
    0|0
  • Türk'lere ördekler de çekici geliyor o yüzden

0|0
    0|0
  • Turkler abaza kizim onlara sokmaya delik olsn yeter

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar çoğunuz cinsellik hakkında görüşler yapmışsınız ve bunlar maalesef doğru :(

• yurtdışında çok güzel kızlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...