Efendi dürüst saygılı olmak size bugüne kadar ne kazandırdı?

Mesela utangaç efendi terbiyeli saygılı kısacası mülayim tarzı birisiniz bugüne kadar ne yararını gördünüz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yorumlarina bir baktimda. Eger bir sey kazanmak icin yapiyorsan yani bu icinden gelmiyorsa bosver olma zaten. Yeaa yether artik bende p. c olucem yeaa diye de p. c olunmaz yani sacma sapan isler yapma bence😑

0|0
    0|0
    • içimden geliyor hatta severek ama etrafa bakıyorum gerçekten kimse böyle davranılmayı haketmiyor gözümde ben ne kadar iyi davranırsam davranayım her zaman yalnız bırakılıyorum ya da arayan soranım olmuyor ben her konuda yardım etmeye çalışırken adam gelip sana yardım ediyim mi demiyor bana ben bu yüzden sinirliyim fazla birşey istemiyorum insan gibi davranılsın yeter bana çok şey istemedim milletten

• ne tür kurslara gitmeliyim sence bide ailemden fazla para alamam bu aralar sıkıntıdayım yani ücretsiz gidebileceğim yer var mı sence

• Ne tur kurslara gidebilcegini ben bilemem. Kendi ilgi alaninla ilgili olsun yani. Kurslar oyle cok pahali bir sey degil ya

En İyi Erkek Görüşü

• mesajı aldım ama bişey kazandırmadı emin ol :D tam tersini yapmak gerekiyor ;)

0|1
    0|0
    • Dimi bende bunun farkına varmaya başladım 18 yaşım bu arada baktım bir bok kazanamıyorum ne okul hayatında nede aşk hayatında bundan sonra daha aktif olmaya başladım kendimi değiştirdim son 2-3 ayda

• Ayn koy gö te rahman gelsin :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Saygınlık

0|1
    0|0
    • Peki hayatında aşk olsun okul olsun iş olsun nasıl etkiledi saygınlık bendede var ben sana hayatında ne kazandırdı diye soruyorum gerçek anlamda ne gördün fayda olarak

• bozmamalı evet ama nedense bütün sıkıntıyı efendi insanlar çekiyor hiçbir şey yaşamadan geçmişte hatalar yapmış biriyle karşılaşıyor sonra ben onu seviyorum diyor kız sence o adam daha önceden iyi birini haketmemişydi final kupası mı bu adam niye en son ona geliniyor

• Allah Sınav Kitap din ne diyim Kader kısmet

• Hiçbir yararını.

0|1
    0|0
  • bana hiç bişe kazandırmadı

0|1
    0|0
    • Ayn banada bir faydası olmadı ama malasef hep düzgün davranıyoruz lanet gibi birşey

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne kazandıracak?

30 yaşına kadar surtmus ablalara sığınacak liman yolunacak tavuk kazandırdı,

Neden seni düşünüp iyi çocuk ol desinler ki?
    Herkesin kendi kazancı kendine...

Olmuyorsa olmuyor, Allah pampa kimseyi cift filan yaratmıyor ki Çin de 30 milyon erkek yalnız ölüyor, mikleme kimseyi, ben de aynı hal...

0|0
    0|0
Yükleniyor...