Kapat

Otantik ve basit zevkleriniz var mı?

Otantik ve basit zevkleriniz var mı?
Su tepsinin motifi size de eskileri hatırlatmıyor mu?
Gece yaz ruzgarı eserken sessiz sakin evinin balkonunda bu kahveyi sigaraynan içmek var mıydı ://

2|3
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Var çıplak ayak toprakta gezmek gibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• her şeyin basitine razıyım meslek icabı.. Arazide kaldığınızda lüksü bulmak oldukça zor.. Yılan ve kirpi yedikten sonra kuzu eti lüks sayılıyor.

3|1
    1|0
  • evet bir çok zevkim var farklı olarak bir tanesini paylaşayım sizinle.
    kahve ye bende bayılırım gece içilmesi daha güzel oluyor evet bunun yanı sıra

adana kıyma kebabını bol acı biberle yiyip kışın ortasında eve giderken üstümdekileri çıkarmak kadar güzel bişe yok dışarı buz dışarı ayaz içimin yangısı hepsinden daha fazla. :)

1|0
    0|0
  • Bence o kahveye o su bardakları hiç olmamış. Şöyle bir sunumu tercih ederdim;

http://medya.hediyedenizi.com/galeri/5/23804.jpg

Bende Türk kahvesini buldum, bardağının şeklini beğenmiyorum :(

1|0
    0|0
  • 1940'lar 50'ler iyiymiş sahiden. her şey cıvıklaşmadan evvel. müzik bana o zamanları hatırlattı.

1|0
    0|0
  • Tek kadeh Şarap, yeni yaptığım et, yurt odasında dota2 atan arkadaşa sartre, sokrat, nietsche den metinler okumak...

Öteki ile de eş zamanlı yaşamın biyolojik köklerindeki mekanikligi tartışmak,

0|0
    0|0
    • Su son kısmı bana da anlat:/

• Determinist olarak bakarsak hepimiz kimyasal birer sureciz, bilinç yerine de kimyasal çorbanın o anki kıvamı var,

Başına gelen her kötü şeyden sen sorumlusun ama sen diye de bir şey yok, kararların zaten verilmeye programlanmış...

Kusra bakma sarapsiz biraz kaba oluyorum, bilmek ya da hissetmek istemeyecek şeyler için önce bilmek istiyor musunuz diye sorarım genelde...

• Büyük zevklerin adamıyım. Basit zevklerin değil..

1|0
    0|0
  • Dün kumsalda gziyordum aa en güzel taş diye aldım baktım bitane daha güzel bir taş aaa buda çok güzel derken avucum doldu sonra napcam bunları mk dötümemi zokcam dedim attım o geldi aklıma:/

0|0
    0|0
  • Retro insanı her zaman kendine çekiyor.

0|0
    0|0
  • Hani bana kahve?
    Damda yatar yıldız izlerim, sahile iner denizi gökyüzünü izlerim. Muhteşem şeyler bunlar.
    Hayabusada 200 görmek uvvv beybeee 😀

0|0
    0|0
  • bahçede oturup yıldızları izlemek ufak hayaller kurmak basit bir zevk ama keyif veriyor

0|0
    0|0
  • Bitter çikolatamı alıp kahvemle yağmur yağarken pencereden koltukta oturarak öylece yudumlarım.

1|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • basit var ama otantik mi bilemem

0|0
    0|0
  • Zevklerin yok oyle

0|0
    0|0
  • Var tabi :)
    Sigaranı çayını alıp balkonda oturmak gibi basit şeyler mesela :)

0|0
    0|0
  • Mum yakarım her içtiğimde müziğimle beraber bana eşlik ederler. Misafirlerim geldiğinde de tütsü yakarım

0|0
    0|0
  • Bir kahvenin çikolatası niye eksik 😁😅😄😃 Onun başı kel mi? 😅😅😁😁

0|0
    0|0
  • En sevdigim sey turk kahve

0|0
    0|0
  • Hemde âlasi var..

0|0
    0|0
  • Keşke otantik zevk demeseydin 😂