Kafayı yemek uzereyim babam gözümün onunde eriyor ve bitiyor ne yapcam ben ?

Babam kendi öz kardeşleri tarafindan iftira ve dedikodu ile uzuluyor zaten yaşı da var herseyi cok kafasina takiyor ve babamın ilk defa ağladığını gördüm ama elimden bisey gelmiyor. Ne yapcam ben ya?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Evlerini basip hepsinin agzina et. Bir babanin agkamasi ne demek ya!

0|1
    0|0
    • Günahından ve cezasından korkmasam bunu da yapacağım elimden bisey gelmiyor deli olacağım

• Gunahini bana ver. bir babanin gozyasi kabul edilemez

• En son o olacak zaten elimden bisey gelmiyor baska

En İyi Erkek Görüşü

• Sabırlı ol. Babana yüreğiyle sarıl.

0|1
    0|0
    • Elimden geleni yapiyorum ama akrabalarımızla ayni binadayiz ne deseler kulagina geliyor ve üzülüyor adam taşınmiyor da :(

• O zaman sen de tavrını koy. Öyle akrabaya saygı sevgi olmaz.

• Zaten nerde gorsem konuşmuyorum bile

Kızlar Ne Diyor 4

• Sabırlı ol şu an senin babanın yanında olman gerek.
    Sorun neyse akrabalarınla sen konuşarak durumu düzeltmeye çalış.

0|1
    0|0
    • İşe yaramiyor bende konuşmuyorum zaten yolda goruyoruz selam bile vermiyoruz kanli bicakliyiz

• O zaman konuşmayı kesmelisiniz kimsenin babanı ağlatmaya hakkı yok onlar kim oluyorlar?
      Sende çocuk değilsin güçlü ol ve babanın yanında olmaya çalış.

• Bunlara rağmen babam konusmak istiyor ama ben de zaten babamin yanindayim.. babamin yapmadıği tavırları lafları ben soyluyorum

• Konussana akrabalarinla bunu. Babamn aci cekmesine dayanamiyorumnde anlayisli olsunlar

0|1
    0|0
    • Defalarca konustum kac kere kavga yaptik oz kuzenim babama srfsz dedi ustune bir de babam en buyuk kardes

• Kuzenin kendinden buyuk birine bunu diyosa saygisizliktr

• Buna ragmen dun dugunu vardi ve buna da gittik

• Sabirli ol ve akrabalarinla konusarak halletmeye calis problemi

0|1
    0|0
    • Olmuyor ki kanli bicakliyiz yuzumuze bile bakıyorlar sadece arkamizdan ona buna laf söylüyorlar onlar da laf tasiyor

• İletişimi kestir. Ben yaptım annem için şu an çok mutlu ohhh kafa rahat.

0|1
    0|0
    • Babam konusmak istiyor o benim kardeşim diye ikna edemedim bir de ayni binadayiz

• Valla benim annem kiz kardesi ve annesiyle kesti iletisimi. Izin vermedim konusmasina iyi ki vermemisim

• Babam da kardesim o benim diyor birsuru olaya ragmen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...