Darbe yapanlarla halka sokağa çıkın diyen kişiler bir olabilirmi?

Belki dış güçlere veya içerdeki kişilere benim gücüm bu diye gösteriş amaçlı yapılmış bir eylemdir adı geçen FETÖ örgütüde bir maşa veya günah keçisi de olabilir ya da FETÖ nün bizzat kendi işide olabilir.

Not : hiç bir parti veya hiç bir örgütü desteklemiyorum vatan evladı olarak sorguluyorum sadece çirkinleşmezseniz sevinirim..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Zannetmiyorum.

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin..

• Tabi ortada bir kanıt yok. Kanıt olabileceğini de zannetmiyorum doğruysa. Bilemiyorum biraz zaman geçmeli acılar çok taze

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• :) hmm olabilr?

2|0
    0|0
  • Halk sokağa çıkma saydı daha fazla olurdu. 80 de bir sagdan astık bir soldan astık lafını bir kez daha duyacaktik.

0|0
    0|0
    • Halkn sokağa çıkmamasını istemiyor değilim zaten sadece bunu yapanlarla halkı sokağa dökenler aynı olabilirmi diye sordum hani gövde gösterisi amaçlı..

• Gövde gosterisi niçin yapılır? Gücünü göstermek için yapılır. Ben olsam bende aynısını yapardım. Yapılan haksızlık karşısında bende neyim var neyim yok ortaya koyardim.

• ama diyorum ki işte darbe olacakmış gibi gösteripte bunu yapmış olabilirlermi biz en zoruna da hazırız misillemesi yani?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...