Bozkurt yapıp masum er ve erbaşları ümmetçilerle bir olup, linç eden, öldüren ülkuçular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bozkurt yapıp masum er ve erbaşları ümmetçilerle bir olup, linç eden, öldüren ülkuçular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bozkurt yapıp masum er ve erbaşları ümmetçilerle bir olup, linç eden, öldüren ülkuçular hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Ülkücüler kadar boş kimse yok islamcı ve ırkçı miktirsinler

0|1
    1|1
    • Irkçı olmalarını salla da İslamcı olmaları çok iyi asıl islama laf uzatanlar miktirsin gitsinler

• Bunlar harbiden mal. İslama göre demokrasi küfürdür, şirktir. Din gibidir. Hem islamcı hem demokrat olunmaz.

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yapanla aynı toplumu paylaşıyoruz ülkede böyle zekasız beyinsin man kafa onun çocuklarını görmek istemiyorum bunlar vatan hainidir bana göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu kanı bozuk mu vatansever oluyor o işaret yaptığı eli bir gün kırarlar yerde ki asker bu vatanın evladı ne olduğundan habersiz

0|2
    0|1
  • Onlar geçmişte de... ve akıl yoksunuydular şimdi de oyleler ve gecekte de degismezler. Ha akp ha mhp..

0|0
    0|0
  • Gerçek bir Türk milliyetçisi birinin, Türk askerine böyle bir muameleyi layık gördüğüne inanmıyorum, inanmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu şerefsz den ne ülkücü olur ne türkçü bunlar bizim kardeşimiz değil. bunlar adımızı lekelediler haftaya yaşayamıyacak bunun gibiler sen merak etme

1|1
    0|0
  • la bozkurt işareti yapanlar mhp'ye oy vereydi ; mhp tek başına iktidar olurdu. bunlar ülkü ocaklarına çay içmeye, yarın öbürgün manita kavgası olursa ardımda birileri olsun diye takılır. sağ görüşlü değilim. arkadaşlardan biliyorum

0|0
    0|0
  • Ne desek boş, şeref yoksunları.

0|1
    0|1
  • Her bozkurt yapan ülkücü olsaydı hey yavrum hey

2|0
    0|0
Yükleniyor...