Bu kalkışmayı birisi diyor Erdoğan yaptı, birisi diyor Fethullah Gülen yaptı. Ya ikisi de yapmadıysa?

Erdoğan başkanlık sistemini getirmek ve orduyu tamamen ele geçirip daha güçlü yapmak için bir senaryo kurup yaptı diyor. Başkasıda diyor ki Fethullah Gülen sonunun geldiğini anladığı için son hamlesini yaptı. Peki ya ikisi de yapmadıysa? 🤔🤔

1|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Daha gizli güçlerin olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Terör örgütü pkk komutanları bizlere bahoz erdal, cemil bayık, kurat karayılan gösterildi. Ama asıl komutanlar başkaydı. Bu olayda tıpkı bunun gibi. Bizlere Erdoğan ve gülen gösteriliyor. Ama asıl kişiler bencede başka.

• Allah sonumuzu hayır eylesin.

En İyi Erkek Görüşü

• Tank ve topları kullanacak erlerinin, içinden çıktığı halka silah doğrultmaması durumunda, en güçlü Orduların bile kağıttan kaplan olduğunun kitleler tarafından anlaşılmasına yol açacak tarz da Ordu' nun karizmasının çizilerek düşürüldüğü durum açısından bakacak olursak eğer; bir sonraki aşamada çıkarılması düşünülen iç savaşın ön hazırlığı olarak da bakabiliriz, bu darbe girişimine!
    Ordunun sahadaki en deneyimli komutanlarının tümüyle tasfiye edileceği gerçeğini de düşünecek olursak eğer, kesinlikle bu darbe girişimi tam anlamıyla başarılı olmuştur!
    Küresellerin derdi Tayyiban rejimin düşürülmesi değil, Türkiye' nin çözülmesidir, zira!

0|1
    0|0
    • Bu olayla ordunun ve hükümetin daha da güçleneceği kanaatindeyim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilir ama büyük ihtimaller üzerinde konuşmalı

2|2
    0|0
  • Halk yaptı yapacağını insan bile bile canını nasıl yakar

0|2
    0|0
  • Icinde daima dis guclerinde bulunarak yapilmaya calisilandir darbe , fetonun adamlarida vatan haini oldugu icin ikisi bir arada oldu. sanmiyorum baskasinin oldugunu

0|1
    0|0
  • Ben mi yaptım

0|1
    0|0
  • Herkes bir şey diyiyor.

0|1
    0|0
  • Ermeni oldukları konuştukları laflardan belli darbe olsa kına yakardı bunlar sevinçten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• BU darbeyi Tayyibin başkanlık için önünü açmak adına ABD Fetoyu kullanarak yaptırdı ve bir saat önceden de haber verdi.. Made in USA film a Hollywood prodection.. Prodectör by Rockafeller..

3|3
    0|1
    • Ama zaten başkanlık sistemi gelmedi mi?

• İzmirliler aklı başında gerçek Müslüman dergahta ki Yahudi köpeği sakallı şeytan kıçı yalamadığı için gavur gösterildiğini tüm dünya biliyor.. O çok müslüman olna gelsin karşıma biraz konuşalım onun put perest olduğunu ispatlayayım..

• İzmir'lilerin müslüman olduğunu mu söylüyorsunuz? 😆😆😂😂

• biz yaptık gardaş akşam arkadaşlarla içiyorduk canımız sıkıldı bir iki uçak helikopter tank felan çaldık ortalıgı karıştırdık sürekli yapıyok basit şeyler bunlar ya

1|3
    0|0
  • Aslında Annem dışında kimseye güvenmiyorum herkes yapmış olabilir

1|1
    0|0
  • Fetoda tayyipte abdnin elemanlari oldugu icin sonuc itibariyle ikisi birden bu isin icindedir.

Bunu yapan dis gucler ve hergun tvde gordugunuz kopekleridir.

0|1
    0|0
  • Fetullah gülen açıklama yaptı uluslar arası bir araştırma grubu gelsi araştırsın sonuç ne çıkarsa ben razıyım dedi

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle cemaat çıkar

0|1
    0|0
    • Kesin kim yaptıysa çıkmayacak. O kesin.

• Pilotlar yunanistan'a indikten sonra kafan daha net yurt dışına kaçma paralel taktiği

• Ya 2si birleşip yaptıysa

0|1
    0|0
  • Küçük Bir İhtimal

0|1
    0|0
  • Her kafadan bir ses çıkıyor ve iyice karışık bir hal almaya başladı. :(

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...