Neyin ne olduğunu öğrenmeden, gaza gelip askerlerin linç edilmesi ne kadar doğruydu?

Olan herşeyden habersiz erlere oldu. Milletimiz gaza gelmeye o kadar müsait ki! Sen kimsin ki bu vatanın askerine el kaldırıyorsun, kanını akıtıyorsun? Öyle görüntülere şahit oldum ki.. "4'ünü öldürdük, sıra 5. de" ne demek ya? Yazık günah değil mi? Suçlu bile olsalar bu ülke de hak var hukuk var. Suçsuz yavruların kanına girdiniz. Ya ordakiler sizin evladınız olsaydı böyle davranabilir miydiniz acaba?
#askerimedokunma

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Emir geliyor Boğaziçi köprüsüne gidiyosun. Kafani kesip , linç edilip vatan haini ilan ediliyorsun
    Emir geliyor , doğuya gidip ölüyorsun , şehit diyorlar

Yazık

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana değmeyen yılan bin yaşasın çıkar onları öldüren pislikler

1|1
    0|0
    • Millet kafayi yemis

• Polisten vazgecilir cunku emniyet mudurlugu tsk kadar ihtisamli bir kurum degil

• @Johhn ben vazgeçmem hepsi bir ananın evladı
      Hain olanlarında cezasını Allah versin ben Allaha bıraktım işimi

Erkekler Ne Diyor 17

• Ülkede cahil çok özellikle akpliler tam bir kör cahil. Akpli milletvekili bile kendi söyledi okuma yazma oranı arttıkça akpnin oyları azalıyor diye. Yüksek lisansımı bitirdim askere gidecektim ama bu halk kendi kendini korur dağdaki teröristide aynı darbeye karşı geldiği gibi karşı gelir diye çürük raoru aldım, gidersem namerdim. O kefenli akkoyunlar gitsin. Bundan sonra ülkede bomba patladığında nerde bu devlet nerde bu mit asker falan demeyeceksiniz ailenizden birisi ölünce üzülmeyeceksiniz.

3|1
    0|0
    • Askere mi gideceksin? Askerlik mi? Gitme gözünü seveyim. Bu millet o şerefli askerleri hak etmiyor. Haklarını nasıl öderiz onca Şehidimizin..

• Sen vatan için canını hiçe say sonra gelsin kendi milletin senin kafanı kessin adın vatan haini olarak anılsın. Analar evlatlarını bu yüzden göndermiyor askere!

• Anılsada vatan haini değil onlar allah her şeyi görendir neyle anıldıysa qnılsın onlar bizim askerimiz!!! O erler şehit

• Evlat acısı çektirenler, inşallah kendileri de evlat acısı çekerler..

2|2
    0|0
  • Bunları yapan bir canidir bu kişiler Türk olamaz bunlar şerefsiz adi köpeklerdir. Masum erlerimiz tatbikat sandıkları yere geldiklerinde hiç birşeyden habersiz şerefsizlerin darbelerine maruz kaldılar masum 16 şehit aldılar anaların yüreklerine Ateş saçtılar. Sokaklarda bangır bangır bağırıyorsun ;
    ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
    Nerde senin şehidin nerde senin askerin o askerime kalkan elleriniz kırılsın it soyları. Vuracaksan öldüreceksen erlere emir talimatı vereni geberteceksin!!! Oralarda ahkam kesmeyeceksin. Daha söylenecek o kadar söz var ki gözlerimiz doluyor masum ana kuzularına Allah polis , Sivil Vatandaşlarımıza ve askerlerimize gani gani rahmet eylesin geride kalanlara sabır ihsan etsin

1|1
    0|0
    • Gözüme uyku girmiyor düşündükçe. Anlamadan dinlemeden masum askerlerin kanına girdiler. Onlar daha 20 yaşındaydı ne anlarlar ki darbe yapmaktan? Hayalleri vardı hepsinin kimi evlenip yuva kuracaktı, kimi çalışıp adam olacaktı. Nasıl darbe yapabilir ki bu çocuklar? Binlerce şehit verilirken sesi çıkmayan insanlar kendi askerine neler yaptı. Bu muydu minnet duygumuz? Böyle mi teşekkür ettik. Onca şehit haklarını helal eder mi artık bize?

• Vatana hainlik yapanlara değilde gidip darbecilere destek atmak nedemek asıl senkimsinki 50 küsür milyon insandan hesap soruyorsun.

Birşey bilmiyorsun nede bilgi kirliliği yapıyorsun? Köprüde o erler kac sivili vurdu kac kişiyi ezdi tekmeledi bunların hanisini biliyorsun serefli erler emre karşı geldi biz halka ateş acmayız polisi vurmayız dediler onlar bunu yapabildide o savubduğun 5 para etmez şeref yoksunları yapmak yerine girip vatanına ihanet etti burda gelip fotonunnlaflarını yazmissın resmen yazıkya gercekten 50 milyon direnisci istemiyor sizleri burda gercekten

0|0
    1|0
  • Tamamen cahillik

1|1
    0|0
  • kendince ülkeyi korudular
    ışid'i filanda onlar döverler artık

1|2
    0|0
  • Gezi de polise emir kulu diyenler 20 yaşında ki askere vatan haini diyor

1|1
    0|0
  • Onlar ülkesini savundu nereden bilecekler iyi kötü

0|0
    2|0
  • Bu ülkenin toprağına hiçbir şeyden habersiz ''Tatbikat'' adı altında darbe için getirilmiş günahsız erlerin kanı düştüyse bu millete her şey haktır. Vatandaş'ı suçsuz günahsız askerin karşısına çıkaran polis-asker çatışmasının ortasına koyan yönetime yazıklar olsun...

0|0
    0|0
  • bence cok yanlis insanlar cok kizgin gozleri hic bisey gormuyo orada kim halli kim haksiz bilinmiyo tum askerlere saldirdilar yapmamaliydilar. Ama askerlerde bu isi anladigi an silahi birakip polise teslim olmaliydi onlardada hata var

0|0
    0|0
  • O askerin meydanda ne isi var o zaman
    Yok emir kuluymus yok 20 yasindaymis.
    Hainligi yasi olmaz. Onlar er degil vatan hainidir

0|0
    1|1
    • Tadbikat, eğitim diye kandırmışlar. Komutanına nasıl karşı geleceksin? Gelen olmadı mı? Ben halkıma ateş edemem diyip kendi kafasına sıkan askeri duymadınız herhalde? Olayı öğrendiğinde teslim olan askerin başını kesip, Vatan haini diye tekmeleyen ciğeri 5 para etmez insanları duymadınız, görmediniz herhalde? Yazıklar olsub sizin gibi düşünen zihniyete. Binlerce şehit verilirken niye sesiniz çıkmadı? Sırf askerliğini yaptı diye, herşeyden önce bir anne evladını şekilde yargılayamazsınız.

• Bas kesme olayi yalanmis. 2006 yilindaki bir kaza resimleri cikti.

• Yalan falan değil videosu var. Askeri öldürdükten sonra vatan haini diye tekmeliyorlar. Sırf rezillik çıkmasın diye olayın üstüni örtüp yalanlamaya çalışıyolar ama gerçek. İstersen link atayım?

• Polis istese müsade etmezdi. Herhalde 12 eylülden kalma gıcıklığı var askerlere

0|0
    0|0
  • Onlar ülkesini savundu

0|0
    0|0
  • Abartı iste

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • @06Atakule06 videolara bak, daha +18 video istersen yollarım.

• neyin ne oldugu ne zaman ögrenildi ki

1|0
    0|0
  • Halkımız o kadar mal ki, slogan atarak darbeye engel oldum sanıyor, kahraman edalarıyla ortalarda dolanıyor.
    Bilmiyor ki bu gerçek bir darbe olsaydı, bedenlerini asfalttan kazımak için spatula gerekirdi!
    Hepsi bir oyun, hepsi bir kurgu idi. Hangi baş komutan "meydanlara inin, demokrasiye sahip çıkın!" diyerek koltuğunda oturur? Dedim ya hepsi mal!
    Yalnız askeriye bunun hesabını hepimizden soracak, o masum askerlerin ahını bizden kat kat çıkaracak. Ulan 96/2 tertipler çoğu, yani daha bir aylık asker. Neyin ne olduğunu bilmiyor, hatta çoğu silahı söküp takarken zorlanıyor? Siz bu çocuklara karşımı ülkeyi kurtardınız şımdi ha?
    Bu işin ardında kimin olduğu belli, bu olay bir yemlemeydi, asıl bundan sonra gerçek darbeyi göreceksiniz. Tsk bunun altına kalır mı sanıyorsunuz? O 100 küsür çocuğun ailesi hesap soramayacak mı bizden? Hatta kimileri işid bombacısı olup patlatmaz mı kendini? Yanlış yaptık, bir telefon mesajiyla galeyana geldik...
    Şimdi hepimiz kendimizi kahraman sanıyoruz ya? Eğer o tanklar ateşe başlasaydı bağırsak parçalarımız birbirimizin üzerine yapışırdı. Fetö falan hep senaryo, bakın abd ne dedi? Fetö'nün yaptığını ispat edin, size teslim edelim onu? Bakalım şimdi ne olacak, olacaklar pek hayralamet değil ya neyse... Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim.

1|0
    0|0
    • Öyle utanıyorum ki.. O analar evlatlarını bunun için mi gönderdi askere? Bundan sonra bu vatan gün yüzü görür mü? O askerlerin kanı elimizden yıkayınca çıkar mı artık? Bu nasıl bir oyundur ki kendi askerimize bunu yaptık? Yazıklar olsun bize..

Kızlar Ne Diyor 5

• Sokaktaki teröriste, suriyeliye, tecavüzcüye yapmadıklarını benim askerime yaptı it sürüleri. Şerefsiz köpekler.

1|3
    0|0
  • Doğru falan değildi.

1|1
    0|0
  • bende cok uzuluyorum habersız askerlerımızde vardı. bu oyun muydu neydı bazısı bıle bıle yapılor bazısı habersız. :(
    bızımde sehıdımız var sıvıl olarak gıden bırı köprüde öldü

0|0
    0|0
  • Ülkenin kendi insanına hatta askerine duyduğu kin, öfke midemi bulandırıyor. Umarım o suçsuz terhisine günler kalmış askerlerin kanında boğulurlar bunca insanın ahı ile nasıl yaşayacaklar acaba.

1|0
    0|0
  • Ülkem için ölürüm. Çok çok seviyorum, dibine kadar Türk'üm ama şuda kabul edilmesi gereken bir gerçek ; içimizde çok mal var ve bir yerde kamera ve haber yapan birilerini görünce görgüsüzlük konusunda çığır açıyolar adeta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...