Darbe girişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halk ilk defa bir darbeye ses çıkardı o gece benzincilere yakıt fullemek için gidenler, makarna stoklayanlar bugün herşeyin senaryo olduğunu söylüyor. Gezi olaylarında tomanın suyuna direnen kahraman, 15 temmuzda tankların attığı mermiyle ortadan ikiye bölünen insanlar hain ilan edildi. Demek istediğim o gece sesi çıkmayıp evlerine saklananlar 2 gün sonra herşey tezgah diyip sosyal medyada darbe uzmanı kesildiler.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşım darbe ya vardır ya da yoktur. Bunun girişimi olmaz.
    Darbe olsaydı bunu sivil halk önleyemezdi. Darbe ciddi bir olaydır. Darbe olsaydı şayet bunu hiç kimse onleyemezdi şimdi kalkıp halk engelledi falan olaylarına girmeyin. Olmayan darbeyi engellemeye çalışmanız komik ve sonra bak nasıl engelledik diye hava basmanız daha komik.

0|0
    0|0
    • Trt binası basıldı , başbakanlık ofisi basıldı, cnn türk binası basıldı, destek vermeyen komutanlar esir alındı genelkurmay başkanı da dahil, özel harekat dairesi bombalandı 20 şehit var, tbmm iki kez bombalandı, mit merkezi mermi yağmuruna tutuldu ve en önemlisi halkın üzerinden tanklarla geçildi. Peki hanfendi sen ve senin gibileri inandırmak için veya size komik olmaması için nasıl bir darbe olmasını isterdiniz?

• Yorumlarına güldüm sadece sizin dün gece ki olaylardan zaten haberiniz yokmuş 😊😊

• Ben de sizin sorularınızı ve görüşlerinizi okuyunca gülüyorum.

• Başarısız olundular ve kötü oldu çok can aldı halkın vicdansızlığını görmüş olduk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...