mesela çok eski bir arkadaşınızı görüyosunuz, tanıyosunuz ama nası olsa o beni tanımaz diyip selam vermeden geçiyosunuz? Çok eski derken 8-10 yıl önceki arkadaşlıktan bahsediyorum.

Güncellemeler:
İyi İyi Yalnız Değilmişim :D
Bu Yapılan İkiyüzlülük Oluyor Öyle Mi?

1|1
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Daha kötüsü var bende 😂😂
    Çocukluğumda en yakın 2 arkadaşım vardı 1 i kız 1 i erkek biz hep üçümüz takılırdık 5 sene boyunca da takıldık sonra tayinimiz çıktı hepimizin ve bir 7 yıl felan birbirimizi görmedik sonra kız olanla görüşüyorum ama diğeri ile görüşmüyorduk çünkü telefon numarası yoktu bizde sonra birgün tayinimiz çıktı yine bizim aynı ilin farklı ilcelerindeydik tabi sonra ailelerimiz bir gün hep birlikte bize toplandık ve bizi hatırlamadı çocuk bizi hatırlamadı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bende 8 yillik arkadaslarim var selam vermiyom onlarda zaten selam verilcek biri degillee

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yuzume bakiyorsa selam veririm

0|1
    0|0
  • Tanimaz değilde. Ya bunca zamandir görüşmedik konusmk ne alaka diyorum ya da zaten samimi degildik diyip geciyorum

0|1
    0|0
  • ewet

0|1
    0|0
  • Tanimasi ihtimali dahilinde bile selam vermiyorum.

0|1
    0|0
  • Olmadı

0|1
    0|0
  • Bazen 😂

0|1
    0|0
  • Genelde samimi olmadıklarıma selam vermiyorum annem kolumu çimdiklemedikçe. O yüzden fazla yaşamıyorum bu tür olayları

0|1
    0|0
  • Evet oluyor

0|1
    0|0
  • Ben tanımama ihtimali de olsa el sallarım ve yanına giderim. Sonuç büyük ihmaller beni unutmuştur ya da geçiştirir. Ama yinede her seferinde yaparım.

0|1
    0|0
  • Ben çoğu zaman selam veriyorum :P

0|1
    0|0
  • Evet oluyor

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey demem konuşmak gelmemiştir içimden iki yüzlü olmaya gerek yok bence basar geçerim

0|0
    0|0
  • Olmuyo

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlköğretimten beri olan arkadaşım üniversiteye geçti ve beni şu an hiç sallamıyor gerçekten üzücü bir durum. Birde şöyle birşey var toplasan 1 saat muhabbet ettiğim adamlar kafa sallıyor selam veriyor ya öyle birşey yok ya.

0|1
    0|0
  • Valla ben hangi konuda konuşacağımı bilemediğimden görmezden geliyorum :)

0|1
    0|0
  • Sen tam selam vericek olursun seni takmaz devam eder göt gibi kalirsin...

0|1
    0|0
  • Bu aralar sürekli görüyorum , öyle düşünüyorum ama yine de selam veriyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...