Köprüde halkı tarayan askerler nasıl masum olur? halka kurşun sık sonra dayak ye ağla mahsumsun bumu yani?

emir diyorsunuz hala kötü emre itaatsizlik yasasını bilmeyen asker yok hem ben halkı tarayacağıma kendi kafama sıkarım daha iyi yanılıyormuyum. ağlıyorlar diye 2 saat önce halka kurşun sıktıkları gerçeği değişmezz
masum erler yok demiyorum bu arada

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• 1. Evet emir kulular
    2. Sıkamam diyen askerin kafasına kursun sıktılar. Bu anı gördükten sonra emri dinleme istersen?
    3. Ne için oraya gittiklerini bile saatler sonra öğrendiler.
    Suçlunun cezasını kesmek halka düştüyse önce pkk işid karsısında mertlik taslasınlar! Masum insana saldırmak mı? Oh ne âlâ! Savunulacak tek tarafı yok! Allah'tan 1 gr bile olsa beyin diliyorum hepsine YAZIK ÇOK YAZIK!

1|0
    0|0
    • daeşli pkk lı dağlardan inemezler korkudan rahat ol sen

bu arada göt korkusuna halkı taramayı savunuyorsun biz allah uğruna vatan uğruna yanımdaki rütbelime sıkar ve şehit olurum darbe başladığında oldu araştır istersen

• İşte mit yakalayamıyor diyosun ya mantıklı geliyor mu sana? Neyse konu cok dagıldı.. Sonuc olarak erler haketmedi üslere dalasacaklardı. Görüsüm budur. İyi geceler.

• iyi geceler benimde son görüşüm erledende hain çok

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ben ananı s*keyim engellendin.

2|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlarda içlerinden masumlari secemiyo ama doveceklerine yakalayip polise teslim etmeleri gerekiyordu

0|0
    0|0
    • katılıyorum yargısız infaz olmaz ama halkı yerden yere vurmak nedir 2 dakka önce beni taramış adama tepki vemiş olamazlarmı

• La bir yürü allahını seversen zatenbir asker kendini öldürdü iyi takip et olayları asker düşmanı olmayın boş yapmayın

0|0
    0|0
    • asker düşmanı? ben tüm erkelr masumdu denmesine katılmıyorum sadece köprüdeki askerlerin düzen alıp kurşun sıkmasının açıklaması hainliktir

Erkekler Ne Diyor 2

• Rütbesiz er ile profesyonelleri karıştırmayalım buradaki kendini bilmez kaypaklar asker deyince kuru yaş rütbeli rütbesiz hepsini aynı zannediyor.

0|0
    1|0
  • Kurşun sıkanlar rütbeli idi masum asker değil

0|0
    0|0
    • saçmalıyorsun kardeşim rahat 20 tane er askeri düzen aldı ve taradı

• Lan ben orada idim asker sıkmıyor diye komutan aldı g3 ü de kendi taradı ya

Yükleniyor...