Beynim acıyor. siz ne durumdasınz?

dün sabaha kadar susmayan imamlar bugun de kornalar allahu ekber diye bagırmalar havaya acılan ateşler,, yeter ya beyin bu beyin.

Güncellemeler:
...
...,.

0|1
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• olmayan sahte zafer kutlamaları çakma darbe haşkı sokağa döken hükümet ve sözde zafer hepsi oyun bunların. İnsanlar sokaktayken darbe olmaz darbede tüm yayınlar kesilir darbede hükümet komple tutuklanır bu ülke çok darbe gördü darbe böyle olmaz bu palavrayı s*laklar yutar ancak

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende kotuyum senin gibi

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• beyinde sinir olmadığı için acıması imkansız, bu yüzden beyin ameliyatları kişiyi bayıltmadan yapılır

1|1
    2|0
  • Bu kadar ruhsuz duygusuz ve dusuncesiz insan demeye bile bin sahit isteyen insanlari gordukce deliriyorum.

1|2
    1|1
  • Beyin? o hissettiğin boşluktaki yankılardır geçer merak etme.. uyumaya devam..

2|2
    4|2
  • Comarlar dolar simdi.

1|0
    0|0
  • Olmayan bir beyin bu.

3|1
    4|2
    • evet siz meydanlarda allahu ekber diye bagırmakla dünyayı kurtaryorsnz dimi. ne beyin ama. bu beyinle yakında nasa yı geride bırakırsnz siz

• Kim dışarı çıkmış yahu sende beni dışarda gördün de konuşuyorsun buradan. Dün de bugün de evdeydim, Ankara'da oturuyorum, üzerimden F-16'lar geçerken damla sakızlı Türk kahvemi içim televizyondan olayları izliyordum.

• Hangi beyin?

1|0
    2|2
  • muz at susarlar.

2|1
    0|0
  • Eğlence çıktı gereksizlere

2|0
    1|0
  • onlarda olmadigi icin rahatlar 😄

1|0
    0|0
  • Hala susmadılar ya, gecenin 2'si uykumu kaçırdı şerefsiz tır şöförleri. Kornoları ile

1|0
    0|0
  • Beynin olsa beyinin ağrımayacağını bilirsin. Olmadığı için tecrübe sahibi de değilsin tabi.

0|0
    1|0
  • Ezan dinmez, bayrak inmez.

1|0
    2|1
  • Bu da darbe boru değil :D

0|0
    1|0
  • İyiyim ben

0|0
    1|0
  • Aptallar ülkesine hoş geldi

1|1
    0|1
  • Çok haklısın bu gece bitecektir.

0|0
    0|0
  • Kıyamam yazık

0|0
    1|1
  • filim önerin arkadaşlar güzel olsun vaybe dedirtsin

0|0
    0|0
  • beyin derken? hic sanmiyorm sende oldugunu

1|0
    1|1

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Ayni durumdayim bir de sehitler olmez vatan bolunmez diye haykiriyorlar askerleri o gencecik erleri linc edenler onlar degilmis gibi

1|0
    0|0
  • Aynı durumdayım

1|0
    0|0
  • Berbat, üzüntü içinde

1|0
    1|0
  • Aynen benim de sisti kafam

0|0
    0|0
  • 1 saat önce sık sık uçak sesi geliyordu ama şimdi ses seda yok İstanbul

0|0
    0|0
  • Bence seni tek rahatsız eden konu burda Allahu ekber diye bağırmaları ve ezan sesi gibi geldi

0|0
    1|0
    • onlar da rahatsız eder tabi arap ülkesinde yaşamıyorm burası türklere ait. ama tek degl işte olay orda kornalar da var

• Müslüman ülkesinde yaşıyosun beğenmeyen duymak istemeyen defolur gider

• la pislik ne muslumanı burası ne zamandan musluman ülkesi oldu. tayyos kaypagına bel baglamışsnz arap artıkları. asıl siz defolun arabistana gidin

• Yetmezz ülkemiz için yetmez. Ülkemiz herşeye değer. Ve bnde aynen öyle aralardndaym dünden beri

0|0
    0|1
    • kendi kendinize bagırmakla napacaksnz? ulkeyi mi kurtaracaksnz. oyunuyla hem askerini olduren hem politikalarnı gerceklestiren bir dusmana bir dedestek ver

• Yaw he he. Siz öyle inanmya devam edin

• Siz bu beyni arabistanda bizden uzakta yasayn bari

• Hakikaten küfür edesim geliyor edemiyorumda nasıl iştir bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...