Yarın yazlığa gidiyoruz ve kıl sorununu çözmem lazım?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar yazlık dediğime bakmayın köy e gidiyorum kuzenlere, ama çekindiğim bir konu var. kıllar. daha önce çocukken aptallık makineyle almıştım sonraki senelerdede böyle tatil vb. yerlere gitmeden önceki gece jiletle temizliyordum alıyordum yani çünkü çok kalın ve çok çıkmıştı tüyler. sırf bu yüzden epilatör makinası bile aldım geçen ay. acısı umrumda değil sadece çözmek istiyorum bacaklarımda dizime kadar aldım gerçekten çok rahatladım. ama dizden yukarısı çok zor ve çok acıtıyor bunun için ne önerirsiniz ve tüylerin daha ince ve seyrek çıkması için ne yapmam gerek? şimdiden teşekkürler çok önemli..

Güncellemeler:
aslında kıllarım normaldi önceden ama o zamanlar ergenliğin başı ve doğru düzgün düşünemiyorsun.. aradan 6-7 sene geçti ve ben ondan sonra her yaz tatiline gitmeden önce jiletle alıyordum çünkü dediğim gibi çok kalın ve fazla çıkmıştı tüyler bildiğin kıl olmuştu.
çok şey denedim arkadaşlar makine bana fayda etmiyor bunu öğrendim jilet te aynı şekilde.. tüy dökücü denedim ama benim kıllarıma göre yetmedi o da. daha ince tüylü olanlar için. ağda kullandım gerçekten çok işe yaradı ama çok pahalıya gelicek en az 20-30 bant almam lazım sırf bacaklar için zaten bu kıl sorunu bacaklarda. ve tam almıyor ara ara kalıyordu bende epilatör aldım tamamen çözmek için en azından şimdilik olmadı seneye kışın lazere gidicem bacaklardaki tüyleri azaltmak için

0|0
11

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Agda bandi, tüy dökücü

0|0
    0|0
    • ağda bandı tam almıyor tüy dökücü de artık işe yaramıyor jilet gibi oluyor..

Erkekler Ne Diyor 1

• jiletle al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...