En yakın arkadaşım beni sattı?

Tek arkadaşım oydu, yani kolay kolay arkadaş edinebilen bir insan değilim. Hep beraber yer icerdik, birkac gun benden uzaklasmaya basladi. Daha sonra baktim ki baskalariyla oturup konusuyor, yanima bile gelmiyor. Oysaki hep arayip sorardi beni. Neyse ben gittim sordum buna artik en yakin arkadasin degilm dedi, nedenini bile soramadim.. Bazi onemli hatiralarimizi hatirlattim onlar mazide kaldi dedi.. Bugun gordum hep o kizi etiketliyerek fotograflarini paylasiyor. Bizim fotograflarimizi silmis.. Bayagi kotu oldum, dedigim gibi tek arkadasim da oydu.. Aglamamak icin kendimi zor tutuyorum kac gundur, yardim edin. Bu arada kotu birsey de yapmadigima adim kadar eminim. Kac gundur dusunuyorum bu konu hakkinda. Benimle kus felan da degil, mesaj atinca cevap veriyor ama bazen tersliyor. Neden boyle birsey yapti?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• merak ettim kaça sattı

0|0
    0|0
    • 5 yil once olsaydi bu espriye gulebilirdim ama biraz eskidi sanki

• Bu arada kotu birsey de yapmadigima adim kadar eminim.

• mesaj atinca cevap veriyor ama bazen tersliyorsun Neden boyle birsey yapıyorsun?

En İyi Kız Görüşü

• Bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerdendir; En yakın arkadaşını kaybetmek! Artık en iyi dostlar olmadığımızı, yollarımızı ayırmamız gerektiğini söylediğinde aramızda geçen kısa ama yürek burkan diyalog:
    +Babam öldüğünde seni arayamayacağım, biliyorsun değil mi?
    - ...
    +Yapma...

0|0
    0|0
    • Gercekten cok kotu bir his, ailenden birisini kaybetmissin gibi.. Ki oyle, ben onu kiz kardesim yerine koymustum.

• Ben de öyle! Kalbinden bir parça kopup gidiyor sanki, ama zamanla alışırsın. Yalnız kal biraz derim, yalnızlık iyidir.

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayatta tek O varmış gibi konuşmuşsun. Kendini bu kadar küçültme. Bırak ne hali varsa görsün. Sen kendi hayatına bak kendinle ilgilen başkalarının hayatlarında kiracı olmak yerine kendi hayatında ev sahibi ol

0|0
    0|0
  • olur öyleeeee.
    takma

0|0
    0|0
  • İlginc sektir et panpa takıl kafana göre illa arkadas olmak zorunda diil

0|0
    0|0
  • bence hemen onu hayatından silip çıkarsan iyi olacak. hepimizin yüreği var yazdıklarını okuyunca hepimizin içi burkuluyo ama acımasız hayat işte elden bişey gelmiyo. güçlü olman gerekiyo. ne biliyim psikologdan bile yardım alabalirsin.

0|0
    0|0
    • başka bir kızı etiketlemiş diyosun belkide o kızdan korkuyodur. lütfen şöyle bir silkelen ve kendine gel. bu hayatta sadece o kişi yokki. ona saplanıp kalırsan daha çok canın yanacaktır. değmeyecek birileri için hepimizin yüreği çok yanmıştır. ama çıkmayı bileceksin. gayret et arkadaşım.

• Senin problem ne biliyomusun büyük bir ihtimalle o kız; arkadaşını sana karşı doldurmuş. belkide çekemediğinden. ya da kıskandığından. ya da arkadaşın o kızda değişik bişeyler bulmuş olabilir. offf ya ergen muhabbetleri sanki aş bunları lütfen asla üzülmeye değmez. sen yaşlarda insanı en çok etkileyen olaylardır bunlar.

• bence arkadaşını sana karşı doldumuşlar. tersliyo derken bu çıkıyo ortaya. bir gün yine dost olursun bu kişiyle ama hiç bir şey asla eskisi gibi olmaz. bence o kişiyi kazanmaya çalışma. sakın yapma bu hatayı eminimki doldurmuşlar. kafasında ters tepki yapıyor olabilir. sana karşı aşırı sert davranamıyosada buda eski geçen günlerinizin hatrına. ondan korkma asla mesaj falanda atma. gerekirse ağzının ortasına bir tane geçir. aklı başına o zaman gelir belki.

• Kendi kaybeder bırak. Sen hayatına devam et başka arkadaşlıklar kur neden kendini üzüyorsun o seni bu kadar düşünüyor mu acaba hiç sanmıyorum. Olurda pişman olur gelirse yanına artık sende ona karşı tavrını koy.

0|0
    0|0
  • kaça sattı bizde alalım

0|0
    0|0
    • 5 yil once olsaydi bu espriye gulebilirdim ama biraz eskidi sanki

• Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Özele gel kank

0|0
    0|0
  • kızlar özele buyrun

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz senin üzerinden bile para davası güdüyor insan bedava veriir be hain arkadaş işte

0|0
    0|0
  • Bir şeyden ötürü seni kıskanmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun acımasız hayat gerçek yüzünü göstermiş azizem

0|0
    0|0
  • Belki o sana kötü bişi yaptı sen bilmeden şimdi de senden uzaklaşmak istiyor ya da sizi biri cekemedi onu tehdit etti senden uzaklaştı cok nedeni olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayatında ondan başka biri yokmuş gibi konuşmuşsun sen bak bir etrafına daha iyileri de vardır böyle sebepsiz satanlar yüzünden üzülmeye değmez ama ne kadar desemde üzülüyorsun
    Biliyor musun o senin yanına gelecek o zaman yüz verme senin kırmamak için kabul ettiğin isteklerine herkes kabul etmez kullandırma kendini mrsaj atma takmamış gibi yap o sana mesaj atacak

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşa ihtiyacın yok, aciz değilsin bir yanlışın olduysa ağlayıp kendini suçlayabilirsin, gidip kitabını kahveni alıp bir kafede oturup 2 saatini tek başına da geçirebilirsin bu senin yalnız olduğunu göstermez dediğim gibi, kimseye ihtiyacın yok. Üzülüp durma

0|0
    0|0
  • Unutursun

0|0
    0|0
  • Üzülme desemde üzüleceğini biliyorum ama şöyle düşün bugün gitmeseydi belki yarın çok daha büyük bir yıkımla giderdi sana tavsiyem mesaj atmaman ve tamamen hayatından çıkarman

0|0
    0|0
  • Nankör işte ederinden fazla deger vermişsın ona g. tü kalkmış

0|0
    0|0
  • Kaça sattı

0|0
    0|0
    • Bakin moralim zaten bozuk yapmayin soyle espriler

• Benim de iki tane arkadaşım vardı eskisi kadar samimi değiliz yani anlayacağın şu an benim de hiç arkadaşım yok yakin

0|0
    0|0
  • Sen onu en yakın arkadaşın olarak görmüşsün o seni kanks olarak görmüş.

0|0
    0|0
  • Her insan satar

0|0
    0|0
  • Kotu olmus..

0|0
    0|0
  • En iyisini bulana kadarmış tatlım gerçek arkadaşın olsaydı bunu yapmazdı zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...