Siz kimin tarafındasınız? Emir kulu olan asker mi? Yoksa halk mı?

İlginç bir bilanço siz ne düşünüyorsunuz?

• Asker
    A seç
  • Halk
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
BEN BURAYA ÖZGÜRLÜKÇÜ HALK YAZMIŞTIM AMA BURDAKİ MUHAFAZAKAR ADMİNLER APTALCA BİR REHABETE KAPILIP KALDIRDI ANLAMIŞ DEĞİLİM !

0|1
814

En İyi Erkek Görüşü

• Erler halkın cocukları , askerlere saldiracaksa herkes kendi oğlundan başlasın. Halkı askerle karşı karşıya getirenler hatalı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Tsk tabiii cahil kesimle işim olmaz

2|2
    0|0
  • burada bir taraf tutmak doğru değil.. bu askerde bizim poliste bizim. halkı askere düşman etmeye yönelik şeyler dönüyor. asker kılığında sokağa çıkan teröristler , masum halk rolunde sokakta askere şiddet uygulayan teröristler var...

1|0
    0|0
  • Halkın hepsi o linç edenler değil. askerinde hepsi masum değil. neyin tarafını tutalım biz?

1|2
    0|0
  • şu an anket veya taraf tutulcak bir KONU DEĞİL , neden çünkü halkın bilinçsizce askerlere el kaldırıyor ve kendi askerine bu kabul edilir bişey değil ! Kesinlikle Askerde emir kulu onun yapmama gibi şansı yok zaten öyle olduğu halde askerliği o anda bırakan ben halkıma silah vurmam diyenler çıktı ki zaten o , halkı ateşleyen askerler bizim müslüman askerlerimiz değil.

0|0
    0|0
  • Muhakkak asker

1|0
    0|0
  • Birbirimizi kutuplaştırmanın manası yok. Dün asker terör örgütleriyle çatışıp öldüğünde şehit diyorduk, bugün polisle çatışan asker hain ölen polis şehit. Çelişkinin kaosunu yaşıyoruz.

1|1
    0|0
  • emir kulu olan, gencecik masum askerlerimizin yanındayım

1|0
    0|0
  • asker diyenler keske asker halka ates actiginda orada geberselerdi keske

1|0
    9|3
    • Öyle bir şey mümkün değil çünkü askerin karşısına dikilecek kadar hainleşmedik. Köstek olan teröristlere ateş açmaları normal.

Erkekler Ne Diyor 13

• Abi bunlarla aynı ülke halkı olmaktan utanıyorum. Rütbeliler kendilerinin olsun ne isterlerse yapsınlar ama memleketin evladı erlere nedir bu kin öfke anlamadım ki? bence kinleri o üniformya onların.

2|1
    0|0
  • Molla barbar halktan yanami olalim ne oldugundan habersiz gariban erlerinmi?

2|1
    0|0
  • Bence ikisininde kabahatli oldugu yonler var
    Er halkina silah dogrultmamali emire itaatsizlik etmeliydi
    Halk da asla linc girisimine karismamaliydi
    Dovuceksen rutbeli darbenin farkinda olanlari dov

1|0
    0|0
  • bu ülkenin namusu askerdir. namussuzluk yapılıyor askere.

1|1
    1|0
  • Beni yıllarca koruyan Askerimin tarafındayım tabiki Halk derken Şu gün doğudan asker çekilse o halk dediğin sahte kabadayılardan hangileri doğuya gidip askerim gibi çatışıcak?

0|0
    0|0
  • asker

0|1
    0|0
  • Askerin yanındayız tabi ki

0|0
    0|0
  • Askerrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Mehmetçiklerimizin yanındayım.

1|0
    0|0
  • Emir kulu derken ki emir halkini vur emri bunu aklinizdan cikarmayin.

0|0
    0|0
  • Asker

0|0
    0|0
  • Tarafımız vatanın birliğinden yana

0|0
    0|0
Yükleniyor...