Hiç tanımadığınız bir insana saatlerce içinizi döküp sonra bir daha hiç karşılaşmadığınız oldu mu?

Her insan en yakınına bile derdini anlatırken bazen herşeyi söylemez. Utandığı, sakladığı, söylemekten çekindiği detayları atlayarak konuşmaya çalışır. Ben de bu yüzden kafa dengim bir insanla karşılaşıp Tamamen şeffaf bir dille saatlerce konuşup ayrılmanın hayalini kuruyorum. Bunu yapanınız var mı? Yoksa bu yalnızca filmlere konu olacak türden bir olay mı?

0|0
17|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim 4 senedir boyle bir arkadasim var. Birbirimizle yüz yuze hic tanismadik hiç görüşmedik. Gorusme plani bile yapmadik. Ikimiz hakkinda herseyi biliyoruz cogu zaman tartisma yasadik küslüklerimiz oldu, aylarca konusmadigimiz oldu, hayatimıza girenler cıkanlar oldu. Ama hala hic görüsmedik ama hala konusuyoruz dert paylasiyoruz.. garip ama bilemedim ikimizde bekarız, ogrenciydik zamanla mezun olduk o ögretmen oldu ben mühendisim. Arkadasliktan otesi olmadi. Fotosunu gorsemde 4 senede skype hatta goruntulu konusma bile yapmadık. Hep mesajlastık. Insan yuz yuze tanimadigi insanla daha rahat bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dert değil de burdan biri bir gece yazmıştı baya konuştuk geyik vs ama daha sonra hiç görmedim adımızı bile sormadık birbirimize güzel eğlenceli bir sohbetten sonra daha da hiç rastlamadım

0|0
    0|0
  • bu ortamların en güzel tarafıda budur anlatırsın geçersin

0|0
    0|0
  • Çok o konularda çekinmem hiç :)

0|0
    0|0
  • bir insanla saatlerce konuşursam, ayrılmak zor olur sonra :) hele karşı cinsse bir de :)

0|0
    0|0
  • Düşünüyordum Zamanında.. Ancak O Zamandan Beri Yalnızım :D

0|0
    0|0
  • Hic kimseye icimi dokmem.

0|0
    0|0
    • İçine atacak birşeyler bulamıyorsan şanslısın.

• @Bombacı_mülayim seriatci misin olm sen daha 18 yasindasin ne yasadin? Benim gunluk hayatta yasadiklarimin zerresini yasasan kafayi yersin. Beddua degil ama boyle konustugun icin diyorum. Umarim benim yasadiklarimi yasarsin. Sonra kafani mi yiyosun yoksa kafani mi kesiyosun sen karar verirsin.

• 3 kişi olmuştur :D

0|0
    0|0
    • Ne yaşadın da o kadar anlattın saatlerce?

• niye belki tanışır bir yerde buluşup sıkı dost olabilirsin

• İnan bana bu sayede tanışıp dost olduğun bir insan ileride bunu kullanıyor. Bu yüzden bir daha görüşmemek önemli

• Dökmem ben içimi

0|0
    0|0
    • Senin içini dökmeyi çok yanlış anlamışsın

• Yok be kim dinler beni

0|0
    0|0
    • Aslında ben dinlerdim. Gerçekten. Dinlemeyi severim. Ama hiç dinletemedim

• Tabi mekan önemli. Karşındaki insanın samimiyeti önemli ve kanlı canlı karşımda durması çok önemli.

• Ya sen baya dalga geçiyosun benle güldüysen sevindim kardeşim hadi eyvl

• Olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Evet bir ay bir pansiyonda kaldım geçen sene yazın, orada bir kızla tanıştım. Sadece adını biliyodum. Zor bir dönemden geçiyordum. Saatlerce sohbet ettik, her şeyi anlattım nasıl bir güven patlamasıysa. Giderken dolabındaki meyveleri bana bırakmış görevliye. bir daha karşılaşmadık.

0|0
    0|0
  • Genelde bana anlatıyorlar.

0|0
    0|0
  • Evet oldu icimi doktum her seyimi anlattim hemde ks den tanismstm Şu an hala uhe mi bilmiyom sonra baktim kiz yaramaz degisik bisey kestim hemen iliskiyi ☺

0|0
    0|0
  • Evet ya oldu.

0|0
    0|0
  • Oldu. Onu çok aradım

0|0
    0|0
  • Olmadı :(

0|0
    0|0
  • Oldu evet.

0|0
    0|0
    • Bunu Nasıl başardın?

• Nerede karşılaştın?

• Hiç beklemediğim anda ve ummadığım bir yerde. .

• Son günlerde benim de yapmayı çok istediğim şey. Ben yapmadım da bana bir abla tüm derdini anlattı bir daha görmeyeceğiz birbirimizi... Dedi

0|0
    0|0
  • İnsanlara guvenmiyorum o yuzden dertlerimi tanıdığım birine bile anlatmam.

0|0
    0|0
    • Hiç tanınmadığın bir şehir düşün. Karşılaştın adını bile söylemiyorsun. Yaşadığın yeri söylemiyorsun. Ama herşeyi anlatıyorsun.

• Yine de guvenmiyorum. Bu sebeple anlatmam.

• olmadı

0|0
    0|0
  • Olmadı ama içimi dökerim kafam uyuyosa burda da dökerim yüzyüze de dökerim

0|0
    0|0
  • Dökmedim içimi

0|0
    0|0
  • Evet parkta

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • Bana anlatabilirsin bazen insanin ihtiyaci oluyor evet.

0|0
    0|0
    • Eğer yüzyüze gelme şansımız olursa her şeyi anlatırım.

• Mesaj manasında da olabilir açısından kast ettim

• Yani sayılır. Tek fark içini döken herşeyi saatlerce anlatan taraf ben olmadım.. Ben dinledim ve akıl verdim:)

0|0
    0|0
    • İşte ben de bunu istiyorum. Nerede karşılaştın Nasıl yaptın?

• Çok teşekkür ederim😊 Dışarıdan basıl görünüyorum bilmiyorum ama sürekli insanlar birden benimle konuşmaya başlıyorlar mesela bu otobüs durağı bile olabilir sana anlatmadığım bir çok şey daha var sürekli benimle konuşuyorlar bende dinliyorum😀
      Umarım biride seni dinler içini dökersin

• Ah tabii bu arada ks'de de bir çok kişiye yardım ettiğimi düşünüyorum.. Ben sürekli gizli üye olarak cevap veririm ama öyle iğrenç şeyler yazmam.. Yardım ederim onları dinlerim falan:) yaşadın gizli üyelik😊😀

Yükleniyor...