O askerleri unutamıyorum nasıl çıkar aklımdan?

Boğazı kesilen ve kemerle dövülenler sürekli aklımda içimde bii yara kalmış gibi ya nasıl vicdan bu sözde müslümanlar rütbesiz askere saldırdılar hepsini öldürmek istiyorum o askerler istese tanklarla vururdu hepsini ama teslim olmak istediler sonuç dayak ve ölüm oldu acaba bu vatan severler şehirler bombalanırken pkk vatan hainleri doğuda askerimize sıkarken her gün bu kadr şehit haberi gelirken bunların sçlularını aileleri ile görüştürürken nasıl suçsuz askere böyle yaparlar anlamıyorum :(

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bak gzl kardeşim araştırıp bilmeden dinlemeden yorum yapıyorsunuz... Bir kere o olay dün gerçekleşmedi.. 2006 yılında askeri bir ünimorg kamyonun kaza sonrası devrilmesi ile içinde bulunan askerin kafası refüjlere gelip kesilmesi sonuçu olan bir olay burada hala anlaşılamayan bir durum var... Bir girişim yapıldı ve başarısız oldu bu un neticesindede karşı atak yapılması gerekiyordu ve ne yapıldı asker linç edildi, askerin kafası kesildi vs vs dün akşam askere lanet okuyanlar bugün yanında olmaya başladı... Burada tabiki garip Mehmetçiğin bir suçu yok emir demiri keser TSK'da ama cuntanın istediği bu algı operasyonu hangi tv kanalında baş kesme olayı ile ilgili bir haber gördün ya da okudun münferit 1 kaç olay elbette oldu tesvip edilmiyor ama olacak şeyler bunlar hiç günahsiz 161 kişi öldü Gölbaşı özel harekat kampına havadan Ateş açıldı ne olduğu anlamadan 17 polis şehit oldu neden ondan bahsedilmiyor bütün gün sosyal medyada başı kesilen asker haberin kaynağını araştırıp yorumda bulunun kulaktan dolma değil

0|0
    0|0
    • Polislere de çok üzüldüm ama ben baş kesme olayıni 1 saat once falan öğrendim doğrusunu suçsuz ölene hep üzülüyorum ama bunlar rutbesiz biseyden haberi olmayan kişilerdi boşuna o kadar linç edildiler

• Tekrar ediyorum baş kesme olayı yok... Kesinlikle yok linç olayına gelince o olayları yapanların suratlarına bak insanlıkla nasıbini almamış ne oldukları belli olmayan varlıklar... Sözde vatan severler her toplumsal olayda olduğu gibi dün geceki tatsız ve utanç dolu olaydada provakatörler vardı... Belkide o garip askerlere o linç girişimini yapanda fötö köpekleridir maksak infial yaratmak... Olaya birde bu taraftan bakmak lazım

En İyi Kız Görüşü

• Onları dağa yollamalıyız madem toplumda bir işe yaramıyorlar bari dağlarda teröriste güçlerini göstersinler! Kimlikleri halen çıkmadımı? Bu olaya sessiz kalmamalıyız.

0|1
    0|0
    • kesinlikle tatlıcan, bu olayları takip etmeli o kişilerinde ceza almalarını sağlamalıyız. Er olan asker suçsuzdur ve "kul" dur. Wc ye bile emir ile giden bir insandan bahsediyoruz arkadaşlar bu insanları unutmamak lazım.

• Protesto edilmeli bu olay bence tepkimizi gösterelim.!

Erkekler Ne Diyor 10

• Kin, insanın gözünü bürüdüğünde yapacak hiçbişey kalmaz. Ben de er olarka yaptım askerliği bakmayın siz burada artistlik yapıp sıkmasaydı, yola çıkmasaydı, teslim olsaydı dediğine milletin onlar ya askerliği yapmayanlar ya da paralı yapanlar ya da cem yılmazın anlattığı türde askerlik yapanlar. Bir er asla emrin dışına çıkamaz, polis gibi değildir. Polis esnektir iç yönetmelik gereği askere göre ama asker resmen o psikolojide robot olur ne derse yapar. Ben emir gelince 3 m lik lağım çukuruna düşünmede atlayan bir manga adam gördüm. Bu askerlerin takipcisi kalmalıyız o askerlere vuranlarda cezalandırılmalı. Ama ceza verilmez tabii sebebini biliyorsunuz. O askerlere bende çok acıdım, çünkü onların yerinde hepimiz olabilirdik. Cani kitapsız din partizanlarının Allah belalarını versin. Ailelerine de Allah sabır versin.

1|0
    0|0
  • TSK ayağa kalkıyor kislalardaki Tüm Askerler öç almak için yemin etti. Çünkü o Askerlerin yerinde kendileri de olabilirdi. Askerin hepsi dışarı çıkarsa ilk önce İmralıyi yakar sonra tüm pkk kamplarini sonra da dün kendi arkadaşlarına yapılan herseyin hesabını sormak için de aynı yere gelecek hepsi. çok yakın zamanda bunu goreceksiniz

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar hiç bir kanal boğaz köprüsünde linç edilen askerlerin görüntüsünü yaymadı ve bahsetmedi. Ve şu anda bunların hiç birisi yaşanmamış gibi kornalarla bağıra bağıra kutlama yapıyorlar. Yazıklar olsun böyle insanlara...

1|1
    0|0
  • bende ınan cok uzuldum

0|0
    0|0
  • Unutursun için yana yana

0|0
    0|1
  • o bogazı kesen adamı yakalayıp onun bogazını keseceksın kı boyle serefsızler vatanı bölmek ısteyen kanı bozuk o. c. emir verilmiş butun erkekler bılır askerlık yapanlar cocuk aglıyor abı bıze emır verdıler gıdın durun dedıler. bu cocuklar emır kulu hepsı ya benım ya sızlerın kardeslerı kuzenlerı akrabaları yazıktır gunahtır.

0|0
    0|0
  • Benimde aklimdan cikmiyor

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Allah bile unuttu. sen daha ordamısın?

1|0
    2|2
  • Okadar şehit haberi gelirken halka ateş açtılar insanlar öldü lan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Korkunc bir sey ya

0|0
    0|0
  • Boğazı kesilmedi o askerin. linçten alınıp ambulansa taşınıyomuş. yine şekilciliğimizin kurbanı olduk

0|0
    0|0
    • Fotoğrafta kesilmmmiş gibi duruyordu

• Peki yaşıyor mu biliyo musun

• Hastanededir büyük ihtimalle. ambulansa alınmış sonuçta nereye gitcekki başka

• Içim cız etti.

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...