Erkekler bir kadinda neden sadece vücuda bakıyor? Bu kadar mi basitsiniz?

Dış görünüşun kölesi cogu erkek bir gt bir meme olsun diyorsunuz galiba? Ne bu basitlik? Kadinlara da laf atmasini yargilamasini biliyorsunuz önce kendinize zihniyetiinize bakin

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Para için evlenen kadınlara bazı kadınlar demiş kestirip almışsınız (kaldı ki milyar dolarlık ekonomisi vardır Asya ülkeleri arasında),

O zaman affınıza sığınarak bazı kadınlar bazı adamlar ile bazı yerlerde yaşasınlar diyorum...

Olmuyor öyle, kadınlar asalak rolünü seviyor erkekler de asalak secmekten hoşnut,

Adına da kültür demişler yürüyüp gidiyor, din ve doğal seleksiyon ile kol kola...

Ha rahatsız mıyım evet, düzelir mi , gelecek 2asir değil...

Kadınlar da vücuda bakar ya da kısa erkek, makyaj triplerine girmeyeceğim, gel çirkin erkek yalnız ölüyora hiç hiç...
    kadınlar da dediğin kadar asil ve entellektual varlıklar değil hani,

Bu işin sizi bizi yok hepiniz insanız, yoldaş değil partner arıyorsan içi ile ne ilgimiz olur ki?

0|0
    0|0
  • Bizim dönemimizde, insanlar hep reklam olarak güzel vucutlu kadınları erkekleri kullanıyorlar. Bundan dolayı genelin etkilenme olanağı artıyor. Karmaşık oldu :D Kısacası bizim davarlar dış etkenlerden dolayı hep göğüs ve kalçalara bakıyorlar. Ben şahsen kendim diye demiyorum. Ben dış görünüşe bakacaksam eğer hep yüzlere bakarım.

1|0
    0|0
  • Dış görünüş hiç bir zaman umurumda olmamıştır olmaz da seveceksen bedeni değil o bedenin içinde yaşayan ruhu seveceksin ki ölsen de onu seveceksin yaşasan da beden dediğin ne ki vurunca moraran öldükten sonra çürüyen bir katman gibi bir şey ama ruh öyle değil

1|0
    0|0
  • Valla ya hepsi böyle bunların annelerine bacılarınada yavşarlar bunlar ben kadının arkasından yüremiyorum tecavüzcü psikojisi yaşamasın diye karşı kaldırıma gidiyorum boy var tip var ama karakter arıyorum ben kızlarda gerçek seven bulamadım hiç sevgilim olmadı yapamadım üzülüyorum yalnızlık zor

2|0
    0|1
    • 188 boy var 150 kız bile olur karakter çok önemli ama bu devirde öyle insan gibi birini bulmak zor

• Kafa olmadıktan sonra at gibi olsa ne olacak

1|0
    0|0
  • Aklı başında hatun aklımı başımdan alır ; Net.

1|0
    0|0
  • aciz insanlar kullanmak icin bakar seven ise sactellerin dökülse bile aşıktır sana

1|0
    0|0
  • kadınların para için neler yaptığı ortada yaşlıyla çirkinle evlenmeler. para için olmasada bu sefer evli adamların metresi olmalar. kim basit acaba.

0|0
    1|0
  • Görsellik önemli canım ... Ruhu gzl geyiği yapmaya gerek yok ruhu gzl diye quazımodo ile birlikte olunmaz herhalde... Empati yap sen ne yapardın?

0|0
    0|0
  • Ben beyne bakiyorum

0|0
    0|0
  • sizde penis boyuna :D sizinki daha basitlik :D

0|0
    2|0
  • Ben bakmıyorum. Muhatap bile olmuyorum kimseyle

0|0
    0|0
  • sen önce genelleme yapmamayı öğren sonra yazarsın

0|0
    1|0
    • Çoğu erkek dedim farkettiysen.

• ilk bakışta yüz ve fizik dikkat çeker ama tanıdıkça karakter yoksa at çöpe

• siz nerey3 bakiyorsunuz

0|0
    0|0
  • siz geniş omuzlu olsun karın kası olsun şeyi büyük olsun derken sıkıntı olmuyo

0|0
    0|0
  • içini açıp içine mi bakalım ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • Yargılama diyene bak :D

0|0
    1|0
  • herkes dış görünüşüne bakmaz

0|0
    0|0
  • Kizlarda erkeklwr yakisiklimi diyenbakiyo onu napcez

0|0
    0|0
  • Dunyadaki her erkek sana laf atti galiba. Genelleme yaptiginaa gore

0|0
    1|0
    • Hayir çoğu dedim... Hepiniz demedim iyi okursan sevinirim

• Once kendi zihniyetinize bakin demissin bu bir genelemmedir cogunuz kendi zihniyetine baksin diye belirtmemissin

• mesela sen iri ve gösterişli kasları olup güzel giyimli bir erkeğe bakmaz mısn?

0|0
    1|0
  • Adam zevk yaşaamak istiyor evlenmek değil ki niyetti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çünkü ilk bakışta insanın dikkatini dış görünüş çeker insan dıi görünüşünü beeğndiği birini daha yakından tanımak ister

0|2
    0|0
  • Ama bu zihniyette olup, sırf cinsel anlamda dikkat cekmeye calisan kadinlarda var. Tek tarafli bakma, ayni gereksiz kadinlarimizdada var, bu yuzden iki tarafa ayni anda catiyorum 😂 ( insanlar sen tepki verdikçe degismiyor, neden bu kadar umrunda ki? 😊 )

0|2
    0|0
    • Sadece soylemek istedim. kadinlarinda cogu kendini aştı ne dim iste üzülüyorum

• bravo etiketsiz

• Çoğu erkek ucuz ve niteliksizdir. Seciminizi iyi yapın.

0|0
    0|1
  • Aynen valla ya sıcııcam agızların abazalar

1|0
    1|0
Yükleniyor...