Hiçbir güvencesi olmayan halkın sokağa çıkın mesajına fikriniz nedir?

dün aksam halkın sokağa çıkması ne kadar doğruydu soru bu

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok, çok yanlış bir çağrıydı. Bu ülkenin cumhurbaşkanı, insanlara sokağa çıkın, askerler de tankla topla gelsin ne olacaksa olsun diyerek ayrıştırmayı en başta yaptı zaten. Demeliydi ki, sağduyulu olun, evlerinizden çıkmayın. Biz görevimizin başındayız. Binlerce insan sokaklardaydı, ya bunu bir fırsata çevirselerdi? Ya bir bomba patlasaydı mesela?

0|2
    0|0
    • seninle aynı fikirdeyim polise destek yardım anında her zaman verilir ancak halkı canlı kalkan gibi meydana sürmek olmamalıydı

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru bulmuyorum vekilleri sığınakta Tsk Başkanı rehin Cumhurbaşkanı tatilde ülkeyi polisler varken halk korudu gibi durum oluştu üzgünüm ülkesini korumak adına sokağa çıkıp ölenlere ve yaralananlara ve spikerler televizyonda canlı yayında insanları kalpten götürecek kadar saçmalarken sadece yayın yapmayı düşünen televizyon kanallarından tiksindim en iğrenci burasıydı kadın korkmuş ağlayacak o bildiri yayınlatanlar gibi kadına o yayını yaptırdılar.
    Neresinden tutsam elimde kalıyor bu memlekette çok güzel insanlar var Onlar normal olsa da ucuzlar insanlaşsa mı desem ne desem bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Halk Devletine sahip çıktı
    Eski Türkiye yok artık akıllı olun aklınızı alırız gerekirse hepimiz ölürüz ama, darbeye izin vermeyiz dedi
    Cesur ve bilinçli halk var artık

0|0
    1|0
    • peki bir sey daha var ne sokaktaki halk, halka ateş emrine uymayıp teslim olan askeri linç ederken cnntürk basılırken içeri girmeyip çevik kuvvet etkisiz hale getirdikten sonra içeri giriş yaptı

Erkekler Ne Diyor 2

• Birikleri korktu halkın kendilerini, korumasını istedi ama halkı kim koruyacaktı? Nitekim üstlerine ateş acıldı ve şehit oldular üsttekileede hala rahat koltuklarındalar olan gariban vatandaşıma oluyor yazık...

0|0
    0|0
    • darbe girişimleri yönetimlere yapılırken cb geleceği haberinden sonra hava alanından asker geri çekildi nedense

• yaptıklarının darbe olduğunu cb geleceğini öğrendikleri anda anlamışlardır belkide zaten çoğu asker ateş emrini anlınca uyandı olayın ne olduğunu

• zor ya Allah cezalarını verir o darbecilerin ülkenin içine ediyorlardı az kalsın Allahtan olay büyümedi :/

• Yorumsuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...