Devir mi değişti biz mi değiştik?

Konu insanların birbirine olan yakınlıkları ile alakalı liseden olsun, üniversiteden olsun veya mahalle arkadaşlarımız olsun hepsi çok değer verdiğimiz insanlar, ben de hepsi ile görüşüyorum irtibatimi kesmedim asla o kadar anılarımız var hepsi ile fakat ister istemez bazen aklima geliyor ben herzaman arayi soğutmamaya irtibatimizi kesmemeye çalışıyorum onlara güveniyorum samimiyetlerine inaniyorum eskiden yediğimiz içtiğimiz ayri gitmezdi ama eskisi gibi olmadigimizi farkettim. Teknoloji çağinda yaşiyoruz elimizde son model telefonlar, tabletler, laptop'lar video'lu da görüşebiliyoruz bu sayede fakat görüşmelerimiz fazla uzun sürmüyor nedense eskiden zamani sorun etmeyen kişiler kardesim saat geç oldu müsait bir zamanda görüşürüz demeye başladilar onlara hissetirmiyorum fakat bu beni biraz da üzüyor gibi biz o kişiler ile neler yapmamistik ki nelere ortak olmuştuk gülmüştük, eğlenmiştik aslinda ne değişti, ya da ben mi çok ince düşünmeye başladım sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda? Kusura bakmayin bu arada hakkinizi helal edin biraz uzun oldu arkadaşlar, hersey gönlünüzce olsun

Güncellemeler:
Düşünceleriniz nelerdir?
Düşünceleriniz nelerdir?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...