Burada Bİrinden mesaj bekleyip alamadığınız oldumu?

Burada Birinden mesaj bekleyip alamadığınız vaitler oldumu, F5 Tuşuna bugün baya bastım :D

Güncellemeler:
Güncelll. F5 e basmıyorum artık sorduğum soru için yazmıştım, hadi uyuyacağım artık, yarın devam ederiz, hayırlı geceler Dostlar, bürücükler., Sağolun Var Olun. aziz muhaterem arkadaşlar :D

0|1
2814

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi ciddi bir kişi oldu ... zaman ilerledi ben sogudum :/ o atmaya başladı bu sefer

0|0
    0|0
    • Sonra havalar ısındı bu sefer sen o na karşı ısındın, soğuk ortamlarda durmayın fazla :D :P Kızlar Başta sevip sonradan soğumayın dik duruyorsunuz madem ilşkinizide yürütmesini bilin pişşştt kız sana diyorum dıymıyırmısın ben, öhöhöh :)

• Hayırlısı :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 27

• olmadı

2|0
    0|0
  • Yillardir bekliyorum ://

0|0
    0|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • Herkes attı bir o atmadı ne zormuş ölesim var. :D

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
    • Tanıdık bir cümle bu yoruma gelesiye kadar neler gördüm bir bilsen yorumlarda :D. Olmazsa olamaz tabi, Kız hali başka. "Büyüdüğümde seninkinden fazlasıyla bulabileceğimi söyledi annem" karikatüründeki gibi bir cevap olmuş :D

• Banaydı bu sanırım

0|1
    0|0
  • İstediğim kişi atiyor zaten 😂 ama attırmıyor😂😂
    @ican7 😠😠

0|1
    0|0
    • E istediğin kişi atıyor başkalarına atıp ne yapacaksın 😂😂 ben yeterim 💕😬

• :D ya ya nedemezsin arkadaş sevgili mi değiller mi belli değil bea bir soruya bakıyorum yok yazıyor sevgili bir yazıya bakıyorum mani gibi destanlar çıkıyor muhabbet gani çözemedim gitti yahu Sevgilimi değilmi bir netlik yok yani :D

• @Angeldlc :D Sormak Lazım Seviyorlarmı sasdece sanallık birliktelikmi yaşıyorlar :D

• Öyle bir şey olmadı

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • @soldiergirl bazen saatlerimiz tutmuyor atmayinca deliriyorum ayol

1|0
    0|0
    • Ayol ne yolu bu :D kız kıza sohbet çekirdekleride hazır edin he :D var ya o bana yazıyor ben ona, hadi şuna yazalım bugün eğlenelim bakalım ikimizede ne yacazk diyemi bakıyorsunuz :D sizi gidi haylazlar sizi :P

• Biraz arada oluyo ama genelde nasik davrancam falan ama ozel konular bunlar

• Hımm Arada oluyor ama kesin birşey yok yani. Umarım Mutlu olursun :)

• Hayır

0|0
    0|0
    • Hımm ilgini çekendemi olmadı hiç yazsada görüşsek, iki muhabbetin belini kırsak falan :)

• İstediğim kişi atmiyor bea karadeftere yazdu galiba bu gidişle beyaza cikamiycaz :D tuh tuh

0|1
    0|0
    • İstediğin kişiyi etiketleseydin kanka :D, beyaza çıkma mavi ecenin altında yıdızlarının altında ışıklandırılmış bir yürüyüş parkuruna çıkarız :olmadı sende kendi bende kendi hamağıma ama beni sallamadan gitme :olmadı ağaca ip bağlarız öylede sallandırır ya, neler diyorum böyle ben ya :D

• Devrek bu arada mesaj kapalı bea bir kişiye açık oda mesaj atmiy :D

• Hayırlısı olsun :D

• Kimseden mesaj beklemedim beklemem

0|0
    0|0
  • Hayır istemiyorum kimseyi

0|0
    0|0
    • Seni isteyen biride olsa istemezmiisn vardır taliplerin ya da hoşlandığın ;).

• Artık yok bu sitede kimseye ihtiyacım yok reelde peşimde olan çok insan var

• Vovvv kız hali başka tabi peşinden koşan yazan çok tabi, sizlere verilen ilgili Ülkenin gelişimi için kullanılsa şimdi refaha ulaşır, kimsede yalnız kalmazdı, ben arıyorum reelde kimseyi bulamıyorum ofiste çalışmanın sıkıntısı tabi buda ağlayacam he :'(

• yok olmadı

0|0
    0|0
  • mümkün

0|0
    0|0
    • Vovvv müthişsin arada sıra ben istesem havası var bu lafta :D

• Ben istersem kimse yazmaz istediğimdede yazanda çok olur, koz bende diyorsun demek istedim, kız başka varyosnlarını sonra söylerim anlamadıysan :D

• sacma sapan konusup benim sinirimi ziplatma ben dedim ki sana: ben yazdigim zaman cevap yazmayanlar oldu konusma bitti haddini asma fena olur !!! uza simdi haydin

• Evet oldu.

0|0
    0|0
  • Hic atmayacagini dusundugum kisiler atiyor sasiriyorum. Hayir beklemedim

0|0
    0|0
    • Hımm hiç atmasını beklemdiğim derken, gereksiz ve tipsiz kişilermi, yoksa yakışıklı ve üst konumda olan insanlarmı anlayamadım :/. ee bende senin yerinde olsam beklemem Kızların her zaman peşinden koşan erkek olur :D Hiç bitmeyen rekabet burada be :D

• Ya yakisikli olsun olmasin ne fark eder ki ben ona bakmiyorum kişiliğine bakiyorum. Zaten alti ustu sanaldayiz ve buradan tanistigim biri ile iliski miliski olamaz, sonu da bir yere varamaz. :)

• Kişiliği önemli tabi, aferim kız bunu. ok iyi dedin ismini söylemede zorlanıyorum o yüzden kız diyorum ;). Üst konumda olan benim gibi olanlar :) ;). Altı üstü sanaldayızda burdakilerde can taşıyor, Kademizide yazılıysa Japonyadada olur kısmetimiz gelir uçakla evlenirsiniz ne belli, büyük konuşma az sonra ne oalcağı belli olmaz seni beğenen biri çıkar bak.:D. sonucu varır sen yeterki sevmeye çalış adam olsun karşndaki. Şerhilerde yakın olursa tamamdır

• olmadı

0|0
    0|0
    • hımm farklı bir cevap :D Neden olmadı Herkese yazıyor ve dönüş yapıyorlarmı ne kadada güzel :)

• Kimseden beklemem umrumda değiller

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 14

• Olmadı kimseye daha mesaj atmadım umarım da olmaz çok kırılırım ben duygusal biriyim sonuçta :D :D

0|0
    0|0
  • beklemiyorum mesaj
    beklemek insanı yoruyor
    istiyen yazar

0|0
    0|0
    • Beklediklerin oldu tabi, kızlarlsa bekleme onların her zaman işi çıkıyor akışına bırakmak lazım onalr gibi, bunlara anaları demi ya kızım o yazmadan yazma diye :D uğraşmak zor

• Oldu

0|0
    0|0
    • Kızlarda Hep olmadı cevaplar şaşırtmıyordu, erkeklerde de oldu yazısı :D ne kadada farklı demi , her erkeğin başına gelir üzülme, yalnız değilsin kardeşim :D. Olur buda geçer Gönlümüz temiz bizim

• kizlar değer bilmez ondandir

• Eeee ellerinde olunca öyle oluyor yüz vermeyincede yazmadı oluyormuş bir kızın başına gelmiş yazmış yukarıda kızlarda var bu, bizde aynada yalnızlığımızı izliyoruz be :/

• Hayır olmadı..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Olma mı :D

0|0
    0|0
  • konuşma esnasında hesabını kapatmıştı appapaa.

0|0
    0|0
  • Mesaj atmasını istediğim biri vardı, attı rahatladım :D

0|0
    0|0
    • Attı ve ondan sonra dahada atmadı :D. İyi hadi bakalım yüzün gülsün hep

• Sen at :D eyv kardeşim seninde gülsün

• Yok yukarda baya kızlarla yazıştım ya :D haha bende böyle kuş yemlenir gibi besleniyorum napıyım kardeşim gülüyorum sağolsunlar yalnız buırakmıyorsunuz sağolun var olun :D

• Kimse mesaj atmaz

0|0
    0|0
    • Erkek Zaten atmaz bekleyende yok zaten, Kız desen onlarda oralı değil, Pırlantalar, yakut elmaslar toz kodnurmuyorlar pek ileriye dönük uzun süreli mesaj yazabilen pek yok zaten. Beklemek sıkıyor insanı bir üre sonra hele hele yeni tanımak isteiğini biri birde mesaj bölümü kapalıysa uğraşdur

• Bır gun atacak !!!

0|0
    0|0
    • O bir gün çevrim olduğu gün belki olabilir, umutları tükenmesin, belki bir gün hayaller gerçek olabilir.

• mesaj attık mı cevap geliyor yoksa takan yok..

0|0
    0|0
    • Yoksa kisme atmıyormu kızlarsa onlar yazmaz tabi özelden, bana biri yazdı kız ama erkek proflinden yazdı ne ayak anlamadım bıraktım yok dayı olmaz o işlr zaten. İyi ceva pgeliyorsa iyi kapak yazısı olmuyorsa sorun yok :D

• Oldu.

0|0
    0|0
  • Evettt

0|0
    0|0
  • @ismiyook bir yazmadı

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0